Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Dil Görmek

Rüyada dil görmek ne demektir?

Sadece bir dişim de dolgu var ama rüyamda dişlerim elime dökülüyor, 6 tane diş, dişlerim aralıklı, dökülenler de dolgu dişler imiş, sonra yarın olsun doktora gideyim tekrar dolgu yapsın dedim kendi kendime ama o boşluklara dilimi değdiriyorum, boşluklar vardı. Bunun manası nedir?

Rüyada dil görmek neye yorumlanır?

Rüyada dil görmek söz söylemek, ifade ve çoğu zamanda pişmanlık anlamlarını simgeler, kişinin söylediği bir söz nedeniyle pişman olduğuna işaret eder. Uzun dil görmek doğru olmayan bir şey için kendinize yalan söylediğinizi ifade eder. Yaralı dil, dilinde yara olduğunu görmek birileri hakkında olumsuz söz söylemeye işarettir.

Rüyada dil görmek

Rüyada dilinde yara olan birini görmek söylediğiniz bir sözün birilerini üzdüğünü temsil eder. Tüylü dil, dilinde tüy, dilin tüylü olduğunu görmek, pişman olacağınız bir söz etmeyi işaret eder. Rüyada dil kopması ya da dilinin koptuğunu görmek kişinin söylediği bir söz nedeniyle büyük bir pişmanlık duyduğuna yorulur.

Başkasının dilini görmek bu kişinin söylediği bir söze üzgün olmak anlamını ifade eder. Kısa dil görmek içinizdeki öfke ve şiddet duygularını işaret eder. Dilin dışarı taştığını görmek cinsel çağrışımı temsil eder. Aynı zamanda hakaret duymayı işaret eder. Dilde ağrı, dil ağrısı yalan söz söylemeye veya duymaya işarettir. Dili tutmak fena söz söylemek, kalp kırmaya işarettir. Dilini ısırmak bir kimsenin sırrını söylemek ve çok pişman olmaya işarettir.

“Rüyada Dil Görmek” için 5 yanıt

Rüyada torununun dilini hasta görmek
Merhaba, Oğlum 2 haftadır öksürüyor. Endişeli olduğumuz şu zamanlar da; annem rüyasında oğlumun dilini yeşil renkli bir şekilde görmüş. Araştırdım çok karışık cümleler buldum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
DUZCELI, 31, Erkek, Evli, Çalışıyor, ENDİŞE

Merhaba,
Rüyaları görene göre yorumlamak gene kuraldır ve annenizin rüyası, onun söylediği bir söz nedeniyle birilerini kırdığını temsil eder. Lütfen bir düşünün, anneniz sizi, eşinizi ya da oğlunuzu kıracak bir şey söyledi mi?

Yaklaşık altı ay önce bana çok değişik gelen bir rüya görmüştüm ama soracak kimse bulamamıştım. Ben yine en çok sevdiğim eski sevgilimi görmüştüm rüyamda. O zaman ayrılalı 6 ay olmuştu. Biz onunla bir masada oturuyor konuşuyorduk ve biz bir anda yakınlaşıyorduk tam öpüşecekken onun bir anda dili kopup yere düşüyordu ve hüzünlü bir şekilde bana ve dile bakıyordu, ben şoka giriyordum. Rüyada onun o hüznünü hissedebiliyordum. Yardımcı olup yorumlarsanız çok sevinirim çok mersi.

Yarr selam, genel olarak rüyalar görüldükleri zamanda değerli anlam taşırlar veya verdiği mesaj çoğunlukla o zaman için önemli mesaj verir. Bu rüyanız eski sevgilinizin söylediği bir sözden dolayı pişmanlık yaşadığını ifade etmektedir.

Merhaba ruyamda unlu birisiyle sevgili oluyodum hep sariliyoduk ve dillerimizi birbirine degdiriyoduk tabiri nedir??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir