Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dileğinin Gerçekleştiğini Görmek

Rüyada dileğinin gerçekleşmesi neye çıkar?

İyi günler. Rüyamda bir lisedeydim, normalde üniversite öğrencisi olmama rağmen, neden bilmiyorum orada buldum kendimi. Tanımadığım insanlar vardı benimle yaşıt olan, arkadaşlarım imiş, bir oyun oynamak istediler, oyunu tam olarak hatırlamıyorum ama kaybedenin sonunun kötü olacağı bir oyundu.

Nitekim oyunu kaybettiğimizde yakım elbiseli bir mafya adamı yanıma geliyor. O anda fark ediyorum ki yanımda sevgilim olduğunu bildiğim sarışın yabancı gibi bir çocuk var. Mafya adamı onu silahıyla vuruyor (oyun kaybedildiği için) ve benim içim çok acıyor, kalbim çok sızlıyor, sonra ben mafya adamına “beni de vur” diyorum ve o beni tam beynimden vuruyor. Fakat ölmüyorum, sevgilim olan çocuk da ölmüyor, hemen ardından başka bir mafya adamı geliyor o da vuruyor, yine ölmüyoruz, sonra ben tabancayı elime geçiriyorum ve ona vurmaya çalışıyorum ama tam vuracakken bir anda kendimi evimdeki banyonun içinde buluyorum.

Neler olduğuna anlam veremeden hemen yanımda bir cin olduğunu fark ediyorum, uzun boylu, iri cüsseli, kel ve hafif yanık tenli bir cindi. Bana “ne istersen dile, hemen şu anda gerçekleştireceğim” diyor ve ben “tek dileğim mutluluk ve huzur” diyorum. Cin benim boynuma uzun bir şal dolamaya başlıyor tam boğulacakken, şalı açıyor ve “dileğin gerçekleşti, şimdi birlikte rafael’e gidiyoruz”diyor. (uyandıktan sonra anımsadım ki rafael israfil meleğin ingilizce adı) ve bana banyonun kapısını açıyor ve “hadi çık, bu kapının ardında huzur ve mutluluk seni bekliyor” diyor.

Kapıdan çıkar çıkmaz içimi kaplayan huzuru kelimelere dökemem. Her tarafta bembeyaz tüller uçuşuyor, hafif bir rüzgar. Biraz daha yürüdüğümde annemin ve babamın ve bir akrabamın kazanlarla yemek yaptıklarını gördüm, sonra temiz havadan ve mutluluktan başım döndü ve bayıldım. Sonra da uyandım. Rüyam bu kadar, teşekkür ederim.

Kimden: Kassiopeia
Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Umutsuz fakat biraz da Huzurlu
Anahtar kelimeler: cin,sevgili,silah,dilek,melek, oyun oynamak

Rüyada dileğinin gerçekleştiğini görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda bir sebeple her şeyin alt, üst olduğunu, sanki bir kabus yaşadığınızı simgelerken, aynı zamanda önemli bir değişim içinde olduğunuzu ifade etmekte, fakat bu elde ettiğiniz ilerlemenin farkında olmadığınızı simgelemektedir. Sakin kafa ile bunları düşündüğünüzde çok daha mutlu ve huzurlu olacağınız söylenebilir.

“Rüyada Dileğinin Gerçekleştiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyada dileğinin kabul olduğunu görmek
Bir arkadaşım rüyasında beni görmüş ona “dileğim kabul oldu” diyormuşum ve bir sürü çorap hediye almışım ona, bu rüyayı yorumlar mısınız? neye işarettir? teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir