Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Dilek Feneri Görmek

Rüyada dilek feneri görmek neye işaret eder?

Rüyamda ben ve bir kaç yakın arkadaşım bir apartmanın yanındaki ufak yeşillikte dilek feneri uçuruyoruz. Dilek fenerine daldığım zaman o fenerin birkaç adet balon olduğunu gördüm. Sonrasında bir yerden başka bir yere çok hızlıca çekilir oldum ve çekilirken etrafımdaki yerleri gördüm.

En sonuncusu kurak çölümsü bir yerdi ve kilise tarzı bir yer görür gibi oldum. Oraya doğru çekilirken ilahi sesleri gelmeye başladı ve ben oraya yaklaştıkça kafam patlarcasına ezan sesleri yükseldi ve o an kilisenin tersi yönüne çekilir gibi oldum.

Rüyamda tam uyanır gibi olduğumu görürken yatağa doğru geri baskı oldu. Ben uyanmaya çalıştıkça yatağa çekilir gibi oldum, bu sırada ezan sesleri uyanma durumuma göre git gel halindeydi. Rüyamda uyandığım zaman korkmuş ve panikli bir şekilde birkaç kez hızlıca besmele çektim. Gerçek uykumdan uyandığımda ise üstümde rüyanın etkisiyle bir durgunluk oldu. Rüyayı göreli 3 gece oldu. Bugün ise yatağa girdikten sonra bir tuhaflık hissettim ve uyuyamadım. Tüm bunların manası nedir, rüyada dilek feneri uçurmak ne demektir? Scarletrain, Erkek, 19, Bekar, Öğrenci, değişken.

Rüyada dilek feneri görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada dilek feneri görmek şansınızın açık olduğu bir dönem geçirmekte olduğunuzu işaret eder. Havalanmış, uçan bir dilek feneri görmek daha da iyidir.

Rüyada dilek feneri uçurmak gerçekleşmesini istediğiniz hayallerinize kavuşmak amacıyla adım atmak için en iyi zamanda olduğunuzu ifade eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar, uyanık hayatınızın maddi yönüne fazla önem verdiğinizi, hayatı bir da oyun gibi görüp manevi tarafını ihmal ettiğinizi halbuki gerçek mutluluk için iki tarafı da düşünmek ve ona göre davranmak gerektiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Dilek Feneri Görmek” için bir yanıt

Allah ın selamı ve bereketi üzerinize olsun.. hocam benim bir dileğim var gönlümde bunun hayırlısıyla kabul olması için Dilek dualarına bakıyordum karşıma çok güzel bir dua çıktı bir gün oruç tuttuktan sonra belli sayıda bi Esma çekerek tamamlanan bir duaydı. ancak ben tip1 şeker hastası olduğum için oruç tutamıyordum. Üzülerek o duayı yapmaktan vazgeçtim. Ertesi sabah mevzuyu bilmeyen çok da yakın olmadığım bi arkadaşım beni aradı ve annemi ve beni rüyasında gördüğünü söyledi. Annem 1 gün oruç tutmuş ve bu oruç 1000 ya da 1001 (orasını tam hatırlamıyormuş yanlış olmasın) günden Sonra tuttuğu ilk oruç olduğu için duaların inşallah kabul Olacağını ve ikimizin de Dilek tutup Dilek balonunu uçurmamız gerektiğini söylemiş. Ben duamı edip balonu gökyüzüne bırakmışım ama arkadaşım yapamamış. Velhasıl kelam ben de ondan Sonra Allah a çok şükrettim ve annemden bi gün oruç tutmasını isteyerek akabinde duamı yaptım. Sizce benim hacetimle arkadaşımın rüyasının ilgisi olabilir mi? Elbetteki Allah bilir ama Allah ın bildirmesiyle bu olayı nasıl yorumlarsınız. Allah razı olsun hayırlı günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir