Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Dilek Görmek

Rüyada dilek görmek ne demektir?

Rüyada dilek görmekŞuan başkasıyla evli olan sevgilim eski evime gelmiş, bir şeylerle uğraşıyor. Emin değilim fotoğraf gibi bazı şeyler varmış onları toplayıp gidecekti. Koltukta yan yana oturuyoruz, siyah tişört giymiş. Sol elinin parmaklarına dokunuyorum. Karşılık vermiyor, dokunmamı da engellemiyor. ama bana hissi olduğu hissini alıyorum. üzgünce gibi, hep başı eğik. yüzük görmedim sol parmağında. yağmur yağıyor. camı açıyorum kollarımı uzatıp ellerimi açıyorum. yağmur damlasını yüzüme enseme sürüyorum. (normalde yağmur yağdığında sevdiğim adamla ilgili dilekte bulunurken öyle yapıyorum) kiminle konuşuyorum bilmiyorum, o adamın hala beni sevdiğini ama evli olduğunu söylüyorum.

Sevdiğim adam poşet istiyor, bende dağınık mutfakta bir yere saklanıp poşet arıyorum, hep beyaz poşet. İstediğim gibi poşet bulamıyorum, poşet veremedim. Sanırsam eski sevgilim benimle vedalaşacaktı. Mutfağa yanıma geldi, kız kardeşime diyorum ki “mutfak dağınık niye buraya getiriyorsun”, kardeşim “bir şey olmaz” dedi. eski sevgilim iki eliyle yüzümden tutup yanaklarımdan öpmek istedi, ama başı hep eğikti gözlerime bakamıyordu. mahcup içi yaralı gibiydi. yanaklarımdan öpmek isteyişine engel olmadım.

Kazara dudakları çarpışacaktı, kendini tutuyordu geri çekti yanağıma yöneldi. sağ yanağımdan öptü. sol yanağımda bir damla vardı, yağmur mu gözyaşı damlası mı bilmiyorum. tam öperken “aslında soldan ilk öpecektim dilek dileyeceğim” dedi. orada damlanın olduğu yanağımı öperken dilek diledi. yanağımdan her öpüşü içine çeker gibi kuvvetli, hasret barındırıyor gibiydi. sonra gitti galiba, gidişini görmedim. kız kardeşim bu anları görüyor. dudak okumuştur diye ihtimal veriyorum. “ne diledi sence” dedim, “seni dilemiştir” dedi kız kardeşim. “belkide mutlu olmamı dilemiştir” dedim. 31, Kadın, Bekar, Çalışıyor, umutlu, yorgun.

Rüyada dilek görmek nasıl yorumlanır?

Hercai merhaba.

Görmüş olduğun rüya klasik bir eski sevgiliyi görmek rüyası olup, pişmanlık, vicdan azabı ya da pişmanlıklar yaşadığını ancak son pişmanlığın fayda getirmediğini temsil etmektedir.
Rüyanın ikinci önemli unsuru eski sevgilinin dilek dilemesi olup bunun manası onun yaşamında köklü bazı değişilikler yapmak istediğini işaret edebilir ancak sizinle bir ilgisi olup olmadığı konusunda bir şey söylenemez.

Rüyada dilek görmek yaşamınızdaki değişim arzusunu işaret eder. Rüyada dilek tutmak, dilek dilediğini görmek yaşamınızda iyi yönde değişiklikler, ilerleme isteğiniz olduğunu ve bunlara kavuşmak için hayatınızda önemli bir değişiklik yapmaya hazır olduğunuzu simgeler. Rüyada dileğinin kabul olduğunu ya da dileğine kavuştuğunu görmek, yaşamınızda arzu ettiğiniz yönde güzel şeylerin olacağı bir döneme girdiğinizi gösterir. Rüyada dilek tutan, dilek dileyen birini görmek, gördüğünüz kişiyle ilgili olarak o kişinin yaşamında gerçekleşecek gelişmelerin sizi de etkileyeceğini temsil eder.

“Rüyada Dilek Görmek” için 3 yanıt

Merhabalar, ben Sehla. Ben defalarca rüyamda yıldız kaydığını görüyorum, her kez yıldız kaydığında dilek tutuyorum. Böyle bir rüya neye işaret eder?

Seyla merhaba.
Rüyada yıldız kayması görmek, iyi yorumlanmaz haber alacaksınız fakat bu haber sizi üzecek demektir.

merhaba rüyamda bir futbol sahasının ortasında eski bir öğretmenimi gördüm. bana sahanın etrafında 3 tur koşup yerdeki yuvalanmış kağıtlardan birini hocanın üzerine atıp tutturursam dileğimin kabul olacağını söyledi. bende dileğimi diledikten sonra 3 tur koştum ve bir tane yuvarlanmış kağıdı hocanın ayağına atmayı başardım. kağıtta dileğimin gerçekleşmesiyle ilgili bilgi yer alıyordu. ama ilk okuduğumda cümleyi anlamadım 2.kez okudum sevdiğim kişiye yazdığım mesajların ulaştığı ancak zamana bağlı bir ifade vardı 2 ay 3 ay gibi zaman dilimi. yorumlayabilirseniz çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir