Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dilekçe Görmek

Rüyada dilekçe görmek neye delalet eder?

Selam, rüyamda çalıştığım kurumda başka bir departmana geçmek amacıyla kurumun genel müdür yardımcısına bir dilekçe yazıyorum, dilekçeyi vermek için odasına gittiğimde oda boş, masaya dilekçeyi bırak için masaya yaklaştığımda çekmecesinde audi marka yedek araba anahtarı buluyorum ve cebime atıyorum, kendi kendime “bu anahtara uzun uzun bakayım, rüyama gelsin, rüyam gerçek olsun” diyorum anlamı nedir acaba?

Rüyada dilekçe görmek yorumu

Değerli okurum, gördüğün rüya gerçekten çok enteresan ve oldukça değerli anlam taşıyor. Kurumda başka bir bölüme geçmek istediğini görmüş olması aslında şu anda çalıştığın yerde bazı mutsuzluklar yaşadığını ve bir değişim ihtiyacı çektiğini temsil etmektedir.

Rüyada dilekçe görmek rüya sahibinin gerçek hayatında gerçekleşmemiş bir beklentisi olduğunu simgeler. Rüyada dilekçe yazmak veya dilekçe yazdığını görmek gerçek yaşamda resmi daireler, resmi kurumlar ile olan ilişkilerinizi kendiniz halletme alışkanlığınız olduğunu ve daima bunun faydasını göreceğinizi işaret eder. Rüyada dilekçe vermek ya da dilekçe verdiğini görmek bir resmi daire ile bir işiniz olduğunu ve çok yakında bunun istediğiniz yönde tamamlanacağını ifade eder.

Anahtarı görmeniz ve rüyadaki dileğiniz sizin beklentiniz konusuna ışık tutmakta ve bu beklentilerinizin saygınlık, ayaklarının üzerinde durma ve kendi kararlarını daha çok kendin verebilmek konularında olduğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir