Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dilenciye Yardım Etmek

Rüyada dilenciye yardım etmek neye işaret eder?

Rüyamda yolda yürürken bir dilenci gördüm, üstü başı çok kötüydü fakat yüzü çok naif bir insana benziyordu, konuşmaları çok kibardı, benden para istedi, birden para vermek üzereyken sol elimde bir tabak yemek, sağ elimde yarımdan biraz daha fazla bir ekmek belirdi, ekmeğin bir kısmını bölüp vermek üzereyken birden hepsini yemekle birlikte dilenciye verdim, yolun bir kösesinde yemeğin bir kısmını yedi, sonra cep telefonumun ondan kaldığını fark ettim, yanına koştum kaçmaya başladı, sonra bir otobüs durağında durdu ve bana bir kaç açıklama yaptı, yüzündeki naiflik devam ediyordu sonra cep telefonumu aldım ve yoluma devam ettim.

Bu rüyanın açıklaması nedir? yardımcı olursanız sevinirim. Gönderen Şenay. Rüyanın unsurları: yolda yürümek, dilenci, para istemek, para vermek, yemek, ekmek, cep telefonu, otobüs durağı.

Rüyada dilenciye yardım etmek tabiri

Şenay Merhaba,

Hakkında bilgi vermediğin için sağlıklı yorumda bulunmak imkansız. Ancak rüyanın ana unsurları dilenci görmek ve ona yardım etmendir. Aşağıda dilenci görmek rüya rüya yorumu hakkındaki bilgileri listeledim. İnceleyip, seni ilgilendiren mesajı tespit etmelisin.

Rüyada dilenci görmek işlerini toparlamak, hayatının yoluna girmesi anlamına gelir.

Dilenciye sadaka vermek dertlerinin bitmesi, mutlu olmak manasını taşır.

Rüyada dilenciyle konuşmak başarıda duygularının rolünün olmasına işarettir.

Rüyadaki diğer olaylar konusunda bir şey söylenemez, neden dersen dilencinin ne açıklama yaptığı yazılmamış.

“Rüyada Dilenciye Yardım Etmek” için 2 yanıt

S.a arkadaşlar benimde ruyamda camii den çıktım kapının onunde 3-4 tane dilenci vardı ama gençlerdi ben onlara hiç bişey vermedim sonra camii nin yanında yaşlı bi dilenci gordum sonra cebimdeki parayı sonra ekmek aradım buldum ekmeği camii hocasına sordum hocam vereyim dilenciye diye o da ver dedi ben hem parayı hem ekmeği yerden de 5 kuruş buldum onuda verdim nasıl yorumlanabilir acaba

Merhaba rüyamda ben bir arkadaşım daha dilenciye hem maddisal hemde manevi yardımda bulunuyorduk.aynı zamanda çaktırmadan parasını alıyorduk ve yakalandık dedim zaten bir sürü paran var ve rüya orda sona erdi.anlami nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir