Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Dilim Görmek

Rüyada domates dilimlemek neye delalet eder?

İstihare yaparak gördüğüm rüyada beyaz tabağa kırmızı domates dilimledim. Basımda yaşlı bir adam duruyordu. Dilimlemiş olduğum domateslerin hepsini yedi ve tabakta kalan pembe suyunu da yere, toprağa döktü. Kırmızıyı anladım ama birinin onları yemesini anlayamadım. 34 yaşında evli bayanım.

Rüyada domates dilimlediğini görmek yorumu

Deniz selam, rüyanızda iki ana unsur vardır ve her ikisi de güzel şeylere işaret etmektedir: yaşlı adam ve domates. Rüyada ihtiyar adam görmek mutluluğun çok yakın olduğunun işaretidir. Rüyada domates görülmesi mevsiminde ise, bolluk ve bereket işaretidir.

Rüyada dilim görmek, bir şeyin parçasını görmeniz hedeflerinize zaman içinde parça parça ulaşıp, hedefe yavaş fakat sağlam adımlarla ilerleyeceğinizi simgeler. Rüyada bir şeyi dilimlemek, dilimlediğini, küçük parçalara ayırdığını görmek üzerinizdeki günlük sorunlarüı, aşırı yüklenmiş duygular ve tüm bunlardan kaynaklanan gerginlik olduğunu simgeler ve bunları üzerinden atmak için sorunları küçük parçalara ayırıp, birer birer, önem sırasına göre çözmeniz gerektiğini ifade eder. Bölmek, kesim, kesit, parça aynı anlamları taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir