Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dilsiz Görmek

Rüyada dilsiz görmek neye işarettir?

Dün gece korkulu bir rüya gördüm, ne olur yanıt verin, bu ne demek? Rüyamda kardeşimi 2 tane olarak görüyorum, birisi benim karşımda ve onu çok seviyorum, diğeri ise siyah birinin yanında ve onu sevmiyorum ama ben rüyamda konuşamıyorum, yani dilsiz mişim.

Rüyada dilsiz görmek neye yorulur?

Rüyada dilsiz görmek yetersizlik işaret eder. Rüyada konuşamayan birini, araz birisini görmek aynı zamanda hayatın kimi yönlerinde kendine güven sıkıntısı yaşadığınızı ya da kendinde yeterli yetenek veya donanımı bulamadığınızı gösterir. Rüyada dilsiz olmak, dilsiz olduğunu görmeniz Sizin bakış açınızdan görmek için başkalarını ikna etmeye çalıştığınızı ifade eder.

Kardeşini iki tane olarak görmen reel yaşamında  onunla ilişkinin sevmek – kıskanmak, bencillik – paylaşmak gibi iki yönünü temsil etmektedir ve bu konularda kimi sıkıntıların olduğunu göstermektedir. Rüyada kardeşini sevmek kardeşinizle gerçek yaşamda aranızdaki ilişkinin daha da güzelleşeceğine, ona daha sevgi dolu, daha korumacı yaklaşacağını ve yaşam sevincinizin artacağını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir