Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada dinamit görmek

Rüyada dinamit görmek neye çıkar?

Hayırlı geceler, gördüğüm rüyadan ötürü yaklaşık yirmi dakika kadar önce kan ter içinde susamış bir şekilde uyandım. Rüyamda eski evimizin olduğu eski mahallede idim, neresi olduğunu bilmediğim bir binanın içine girdim, mahallede eski binaları yıkıp yeniden yapıyorlarmış, girdiğim binanın yanındaki harap bir binayı dinamit ile patlattılar ve aynı anda deprem olmuş gibi bina başladı ama tıpkı deprem gibiydi,  ben binanın içinde iken bina yıkıldığı ama nasıl olduğunu bilmiyorum fakat bana hiç bir şey olmadan çıkmıştım binanın içinden, dönüp geriye baktığımda binanın sanki bir kılıçla kesilmiş olarak başı aşağı olarak rampada durduğunu gördüm ve o telaşla kendimi evimin önünde buldum.
Evim yakılmamıştı ama hasarlıydı, koşarak feryat bir şekilde eve çıkıp annemi kontrol ettim, annem sağdı, üzerinde beyaz gecelik gibi bir kıyafeti vardı ve beni suçluyordu, annemin arkasındaki cam gibi bir şeyden bir yerleşim yeri gördüm, birden patlama gibi bir şey oldu beyaz toz bulutunun o yerleşimci yeri üzerinde yükseldiğini gördüm ve kan ter içinde susamış bir şekilde uyandım. O korkuyla uyandım, hayır olur inşallah yorumunuzu bekliyorum, iyi geceler.

Rüyada dinamit görmek yorumu

Eren selam, rüyada eski mahallesini görmek görülen unsurlara bağlı olarak günlük yaşamda bazı umutsuzluk, hayal kırıklığı içinde olduğunuzu ya da geçmişe olan özleminizi simgeler. Bilmediğin bir binaya girmek kişinin ölüm korkusu çektiğine yorulur.

Rüyada dinamit görmek tehlike sembolüdür ve rüyayı gören kişinin reel hayatında bazı tehlikeli durumlar veya tehlikeli kişilerle karşılaşacağına delalet eder. Rüyada dinamit patlaması rüya sahibinin hayatında bir şeyi havaya uçuracak derecede bir öfke ya da bir saldırganlık duygusu taşıdığını ifade eder. Dinamit patlatmak iyi değildir ve kişinin yaşamında bazı olumsuz gelişmeler sonucu sinirlerinin yıprandığını, ruh halinin alt üst olduğunu ve güvendiği dostlarından beklediği desteği bulamadığını gösterir.  Rüyada patlama sesi duyulması reel hayatında rüyayı görene heyecan verecek belki de biraz şaşırtacak, beklemediği önemli bir haber alacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir