Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dini Bir Mekan Görmek

Rüyada dini bir mekan görmek nedir?

Sıkıntılı bir dönemden gecıyorum evlide degilim ama neresi olduğunu bilmedigim dini bir mekandaydım rüyamda. Bebek parmak kadar. sabahın 5i abdest almaya kosuyorum ama ordakılere bebegımı nereye bırakabılırım diyorum. ıslak pis cesmenın altındakı paspasa koymamamı soyluyorlar.

Tam abdest alıcam diyorum “oruc sütümü kesmez mi yenı dogmus bebegım. ” sonra aksamdan beri daha hiç emzirmedıgımı hatırlıyorum. yanına kosuyorum bebegın o sırada basında 7 yaslarında yegenım var hırpalıyor ama görsenız oda gülücükler sacıyor bır anda etrafı solucan ve uzerıme sıcrayan garıp böceklerle doluyor . Hic aglamıyor, kıyamam emzigi düşmüş agzından, ama sonra bir anda bebek kayboluyor, gerıde mor mor2 tanesi kocaman biride çok küçük cılız solucanlar kalıyor. Annem dıyor, sonra bu ıkısı hala canlı. çok kötü uyandım öyle garipdi ki. Neye cıkar sizce?

Rüyada dini bir mekan görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, sizinde yazdığınız gibi sıkıntılı bir dönem geçirmekte olduğunuzu simgelemektedir.
Sıkıntınızın sebebinin vereceğiniz bir kararın sonuçlarından korkmanız olma ihtimali yüksek. Konunun ise evlilik, aile kurma, çocuk sahibi olma konuları olması muhtemel. Üzerinizdeki baskıyı atmanız, olayları sakin olarak değerlendirmeniz ve içinizdeki bu endişelerden kurtulmak için çareler aramanız gereklidir.

“Rüyada Dini Bir Mekan Görmek” için bir yanıt

Yok yok evlılıkten yana bır sıkıntı yok, hatta daha ufukta yok bile evlılık ama sanırım okul iş mevzuları bu sıralar fena bunalttı benı ve dedıgınız gıbı dogru kararlar almam lazım sanırım ve bunu sakınce yapmak karım olucak. Ayrıca ruyada tomarla yesıl paralar vardı ama dolardı,
ben genelde ruyalarımı hic hatırlamam ertesı gun ama bu fena etkıledı benı bebek hala gözümün onunde, cok tesekkurler ılgılendıgınız icin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir