Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Dini Kitaplar Görmek

Rüyada dini kitap görmek neye işaret eder?

Merhaba ben İpek, rüyamda salonumuzdaki vitrinin önünde yerde büyük çerçeveler içinde benim resmim var. Onlar dik bir şekilde dururken yere düşüyorlar ve arkalarından dini kitaplar çıkıyor onları düzenli bir şekilde dizmek istiyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada dini kitaplar görmek neye yorulur

İpek merhaba. Gördüğünüz rüya çok hoş şeyler anlatmaktadır. Rüyanız gerçek hayatınızda manevi yönden önemli bir gelişim içinde olduğunuzu, bu gelişimle birlikte yaşamınızı daha da düzenli bir hale getireceğinizi ifade ederken, anılardan biraz uzaklaşmanızın, geleceğe bakmanızın daha iyi olacağını simgelemektedir.

Rüyada dini kitap görmek rüyayı gören kişinin önünde manevi bakımdan zenginleşeceği, kendini geliştireceği ve bu sayede büyük bir huzur bulacağı imkanlar çıkacağını haber verir. Dini kitap okumak ise rüya sahibinin manevi açıdan büyük bir gelişim içinde olduğunu ve elde edeceği yeni bilinç düzeyi ile çevresini aydınlatacağını temsil eder.

Rüyanın ana unsurları: salonda vitrin, büyük çerçeveler, kendi resmini, kitaplar, kitap dizmek

“Rüyada Dini Kitaplar Görmek” için 6 yanıt

Rüyada hadis kitapları görmek
İyi günler. Ben bir yakınımızın beni gördüğü bir rüya hakkında bilgi almak istiyorum. Görülen rüyaya göre ben sırtımda hadis kitapları, Kuran ve bunun gibi dini kitaplarla bir kayığa binmişim. Rüyayı gören bayan “binme o kayığa, sırtındaki yük çok fazla, batarsın” demiş ama ben, “bir şey olmaz, batmam” deyip binmişim. Ben dini olarak yoğun bir dönemden sonra bazı sebeplerden dolayı o yoğun ibadet temposundan sonra daha boş bir dönem yaşadım birkaç aydır. Bundan oldukça rahatsızım ama bir iki haftaya kadar yeniden aynı tempoya döneceğim inşallah. Fakat bu rüya çok hoşuma gitmedi. Ters giden bir şeylerin olduğunu biliyorum fakat rüya bana tehlikeli mesajlar içeriyor gibi geldi. Ne dersiniz

Hüseyin merhaba,
Genellikle rüyalar, rüyayı gören kişiye göre yorumlanır ancak bazı durumlarda görülen kişi hakkında da önemli bilgiler verebilmektedir ve bu rüyanın da böyle olduğunu düşünüyorum.
Bana göre yakınınızın rüyası, sizin gerçek yaşamınızda bazı dengeler konusunda sorun yaşadığınızı simgelemekte, aynen sizinde yazdığınız gibi bazı şeylerin yolunda gitmediğini işaret etmektedir. Bunu ancak siz bilirsiniz.

Rüyamda bir raf gibi bir şeyin üstünde birçok Kuran ve yanında da dini kitaplar gördüm hep yan yana aynı yerde diziliydi. acaba ne demek açıklarsanız sevinirim…

Merhabalar
Rüyamda bir şeyler ararken dolapta kitapların olduğunu görüyorum. Peygamberimizi anlatan kitabın arka kapak sayfasının yırtılmış olduğunu gördüm. Ben bunu yapıştırırım deyip ayırıyorum.

Bu günlerde siyer okumak istiyordum onun sebebi olabilir Peygamberimizi anlatan kitap görmem.

Muride selam, gördüğün rüya gerçek hayatında manevi açıdan kendini geliştirmek ve huzur bulmak istediğini ama hayatındaki bir şeyin buna engel olduğunu anlatmaktadır.

selamun aleykum ben rüyamda kocaman kayalıklar gördüm ve elimle o kayaları kaldırıp atıyordum sonra bir baktım kayaların arasında birden çok kuranı kerim ve dini kitap çıktı aldım elime ve okur anlatırım diye düşündüm aklıma şey gelmişti dönem eski ve dinin bastırıldığı bir dönem o yüzden toplanılmış falan diye düşündüm sonra 90 ların askerleri ellerinde silah meydandaydılar ezan da okunmuyordu bir adam eline mikrofon alıp ezan okudu sonra ordaki askerler de birden kendine gelip ezana eşlik ettiler .. şimdi çok merak ediyorum anlamını ..acaba anlamını yazarmısınız ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir