Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Dini Sohbet Yapmak

Rüyada dini sohbet yapmak neye delalet eder?

Rüyamda evimde bir gurup cocuğa dini sohbet veriyordum. Odama giriyorum ve bakiyorum ki odam güllerle dolu. Kirmizi ve beyaz guller var her yerde. Vazolara koymusum. Gulleri bana nisanlim hediye etmis.

Sonra evden çıkıyorum ve birden kendimi amcamın kızının evinde goruyorum. Oraya nasil geldigimi hatirlamiyorum. Gercek hayatta kuzenim cok farkli bir evde oturuyor. Rüyamdaki ev eski kirik dokuk bir bina. Ben yerde uyuyorum ve kuzenime bir not birakmisim “beni uyandirma, yatak hazirlama” diye. Kuzenim iceri giriyor, panikle beni uyandirip bana “beni iki erkegin kacirdigini” soyluyor.

Ömer diye biri beni kacirmak istiyormus. Ama ben oyle birini tanimiyorum. Ailemde geliyor kuzenime. Disari cikiyoruz bir yüzme havuzunun yanından geciyorum, ben suya atlamak istiyorum annem izin vermiyor. Birden ömer denilen adamin arkamda oldugunu soyluyor biri bana kacarak kuzrnimin evine giriyoruz annemle. Bina cok eski merdivenler sallaniyor ve eve girmeyi basariyoruz. Ama babam bana hiç sormuyor kim bu adam diye. Bana guvendigini ve hep yanımda oldugunu soyluyor. Simdiden tesekkurler.

Rüyada dini sohbet yapmak yorumu

Rüyanızın ilk bölümünde çocuklara dini sohbet verdiğiniz bölümdeki tüm unsurlar hayırlara işaret olup içinizdeki çocuksu duyguların masumiyetini ifade etmektedir. Bunu hep muhafaza edin.

Rüyanızda kaçırılma olayının geçtiği ikinci bölüm ise gerçek hayatınızda büyük ihtimalle bebeklik ya da çocukluğunuzdan gelen bazı gizli korkular ya da kendine güven eksikliği içinde olduğunuzu ifade ederken, sabır ve dua ile bunları atlatacağını ve bu sırada büyük ihtimalle babanızın desteğini yanınıza alacağınızı simgelemektedir.

“Rüyada Dini Sohbet Yapmak” için bir yanıt

Rüyamda tanımadığım bir evde kuzenlerim ve kardeşlerimle bir odada sohbet ediyoruz. Bu arada tuvalet ihtiyacım geliyor. Tuvalete gidip kapıyı açtığımda 9 sene önce vefat eden babamı ayakta tuvalet ihtiyacını giderirken görüyorum. Tekrar odaya dönüyorum kısa bir süre sonra tuvaletin boşaldığını düşünerek tekrar gidiyorum ama babamın hala içeride olduğunu görüyorum. Bu arada her iki seferde babamın sadece arkadan sağ omuzunu ve başının arka tarafını görüyorum. Tekrar odaya dönüyorum. Bir süre sonra diğer odadan babam bana sesleniyor ve tuvalete girebilecegimi söylüyor. Bende girip ihtiyacımı gideriyorum. Bu arada uyandım. Yorumlayabilirseniz sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir