Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dinlenme Tesisi Görmek

Rüyada Dinlenme Tesisine Girmek Neye İşarettir?

Rüyamda babaannem ve babam vardı . Ansızın babaannemi de alıp memlekete seyahat etme fikri geldi. Arabadaydık, babam bana “al sen sür” dedi. Ben sürüyordum. Araba siyah bir Audi a4 idi. Yolda dinlenme tesisinde durduk. Orada iki eski kız arkadaşımla karşılaştım. Bu iki arkadaşımda birbiri ile arkadaştı. Lavabo çıkışında karşılaştık. Biriyle sohbet ederken diğeri de çıktı bana selam vermedi.

Sanırım o arkadaşın selam vermemesi beni çok üzmüştü -ki sonuçta o arkadaş benim hatırladığım en eski anılarımda bile var. O kadar eski ve çocukluktan kalma bir arkadaş.  Öbür arkadaşıma sordum neden böyle yaptığını ama “boş ver” dedi sanki. Rüyada kopmalar olabilir. Olabildiğince çok detay vermeye çalıştım. 20 yaşındayım üniversite öğrencisiyim cinsiyetim erkek. Bekarım.

Rüyada Dinlenme Tesisi Görmek Yorumu

Kaan merhaba, rüyada yaşayan babaanneyi görmek genel olarak güçlü aile bağlarına, uzun ve sağlıklı ömre, işlerin yolunda gitmesine, durumu bozuk olan bir kişinin yaşamının düzen girmesine, maddi sıkıntı çeken birisi için alacağı bir maddi destek ile maddi durumunun iyileşip borçlarını ödeyeceğine ve arkasından ummadığı zenginliğe kavuşacağına, hasta bir insanın sağlığına kavuşacağına delalet eder. Rüyada yaşayan babayı görmek ise çok hayırlı bir rüya olup, isteklerinizin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağınızı gösterir. Çünkü babalar kişiye hayat veren veren en değerli varlıklar, kişinin yaşam kaynağıdır.

Rüyada seyahat etme fikri rüyayı gören kişinin bir mekan değişikliği yapmak, bulunduğu ortamdan bir süre uzaklaşıp zihninin toparlamak istediğine rivayet edilir. Babanın arabayı senin sürmeni istemedi ve senin de araba kullanman aslında senin gerçek hayatta karakteri oturmuş, hayattan ne istediğini bilen, ayağı yere sağlam basan biri olduğunu göstermektedir.

Rüyada dinlenme tesisi görmek rüyayı gören kişini hedeflerinin peşinde giderken bazı şeylere ara vermesi ve verilen mola sırasında bazı şeyleri gözden geçirmesi, ondan sonra daha dinç bir zihin ile kaldığı yerden hayallerine kavuşmak için yeniden harekete geçmesi gerektiğine işaret eder. Dinlenme tesisinde mola vermek ise kişinin hayatında bazı şeyleri sorguladığını ve hatalarından ders alıp, bundan sonra hedeflerine daha emin adımlarla ilerleyeceğini temsil eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar senin zihin yorgunluğunun sebepleri konusunda ipucu verebilir ve arkadaşlık ilişkilerinin seni yorduğuna işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir