Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Dinlendiğini Görmek

Rüyada dinlenmek ne demek?

Rüyamda eski sevgilim (hala sevdiğim) olan kişi yine bana dönmüş, salonda beraber dinleniyorduk. Gelecek ay evleneceği kişiden ayrıldın mı diye soruyordum ve bana “ayrıldım tabi ona vur o sana (daha sert göstererek) vurur” dedi, gülümsedi. “Ben sana sarılırım” dedim çok mutlu oldum ve kısa bir süreliğine sıkıca sarıldım. Sonra benim ilkokulum gibi bir koridordaydık ve sınıftan çok yakın arkadaşlarım yarı çıplak bir şekilde sınıflardan çıktılar, havlu gibi bir şeyler vardı. sonra ben öğrendim ki eski sevgilim hepsiyle birlikte olmuş. çok sinirlendim, çok kızdım ve çok ağladım. bana bunu nasıl yaparsın, bıkmadın mı dedim ve uyandım.

rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. gerçekten çok merak ediyorum. çok teşekkürler.
Takma isim : Gül
Yaşınız : 20
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Karamsar, Karmaşık. ama çok değişiyor. sabah mutluydum örneğin.

Rüyada dinlendiğini görmek tabiri

Gül merhaba, gördüğün rüya sanki beynin tarafından kendini iyi hissetmen için ortaya çıkarılmış bir senaryoya benziyor. Bu tür rüyalar sevgilisinden ayrılan kişilerde görülen durumdur. Öte yandan rüyada eski sevgiliyi görmek rüya tabiri sayfasını inceleyebilir, kendi durumunu da göz önüne alarak yorum çıkarabilirsin.

Rüyada dinlenmek, dinlendiğini görmek gerçek yaşamınızda taşıdığınız sorumlulukların sizi oldukça yorduğuna, biraz kendinize zaman ayırmanız, vücudunuzu ve zihninizi rahatlatmanız gerektiğine işaret eder. Burada anılan duyma eyleminin faktörü olan dinlenme, gizli dinleme değil, yorgunluk atma anlamında dinlenme eylemidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir