Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Diplomat Görmek

Rüyada diplomat görmek ne demek?

Rüyamda ipek eşarp üzerinde Arapça Allah yazıyordu ve ben “bu eşarp ne kadar güzel” deyip iç geçirirken bir Japon diplomat “bu senin” diyerek bana uzattı, ne kadar sevindim, mutlu oldum bilemezsiniz. Bu ne anlama geliyor?

Rüyada diplomat görmek tabiri

Banu merhaba. Rüyada eşarp görülmesi, vücudunuz ile zihniniz arasında bir uyumsuzluğu işaret eder. Nasıl olduğunu düşünmek yerine hisleriniz veya güveninizle hareket ediyor olabilirsiniz manası taşır. Rüyadaki eşarbın rengi ve malzemesi, rüya yorumunda önemli bir faktördür ve bunlara dikkat edilmelidir. Gördüğünüz eşarbın ipekten yapılmış olması hakkınızda iyi hallere, iyiye gidi, güzel gelişmeleri ifade etmektedir.

Rüyada Arapça Allah yazısı görmek, en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, maneviyat ve ilahiyat hakkındaki temiz duygularınızı ifade ederken aynı zamanda korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu / duracağınızı gösterir.

Bekar biri rüyasında Japon birini görürse çok seveceği bir insanla evlilik yapıp, mutlu bir hayat sürecek demektir.

Rüyada diplomatik personel, diplomat görmek bazı durumlarda sorunlara ilgi ve nezaket ile yaklaşmak gerektiğini belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir