Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Direksiyon Hakimiyetini Kaybetmek

Rüyada direksiyon hakimiyetini kaybetmek neye işarettir?

Merhaba, Öncelikle teşekkür ederim. Rüyamda kız kardeşimle ben bir otomobilin içindeyiz. Arabayı kardeşim kullanıyor. Giderken kardeşim benden bir şey istiyor, o sırada direksiyon hakimiyetini kaybediyor ve bir yere çarpınca araba yan tarafına (sürücü tarafı)çevriliyor ve bu şekilde sürükleniyoruz. Sürüklendiğimiz yer deniz kenarı imiş ama denizi görmüyorum, çakıl taşlarının üstünde sürüklenirken ilerde birkaç tane araba gördüm. Aklımdan onlara çarparsak durabiliriz diye geçiriyorum, ama yaklaşınca arabalara çarpmıyoruz.

Arabaların önünde 1 emtre eninde ve uzun betondan yapılmış bir su kuyusu var, ağzına kadar su dolu. Araba burun kısmından suya girdi ve batmaya başladı. Suya girerken kardeşim bağırıyor, yardım edin yüzme bilmiyorum diyor. Gömülürken arabanın penceresini araladım. önce kardeşimi çıkarırım sonra ben çıkarım diye düşündüm. Ama bende rüyamda da gerçek hayatta da yüzme bilmiyorum. Bir yandan da boğularak öleceğim aklıma geliyor. 32 yaşında evli, çocuk yok, Muhasebe, bayan.

Rüya temaları ; otomobille gitmek, sürüklenmek, arabayla sürüklendiğini, deniz kenarı, çakıl taşları, bir kaç araba, su kuyusu, arabayla suya batmak, arabanın penceresi.

Rüyada direksiyon hakimiyetini kaybetmek neye işarettir?

Rüyanızla ilgili geniş bilgi trafik kazası sayfasında bulunmaktadır. Rüyada gördüğünüz su kuyusu ise yaşamınızda karşınıza çıkacak yeni bir iş, yeni bir teklifi işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir