Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Direktör Görmek

Rüyada direktör görmek neye çıkar?

Benim 9 yaşındaki oğlum şu anda Galatasaray futbol okuluna gidiyor ve hayatından son derece memnun. Okula başladığından beri kendine güveni arttı, adeta çocukluktan çıkıp bir delikanlı gibi davranmaya başladı. Bu gece rüyamda oğlumu gördüm. Rüyamda oğlumu futbol okuluna götürdüm ama tesislerde büyük bir hareketlilik var, merak edip oradaki birilerine ne olduğunu sordum, bana “haberiniz yok mu? Fatih Terim Galatasaray’a  teknik direktör oldu, bugün de bizim okulumuzu ziyaret edecek, onu bekliyoruz” dedi. Rüyamda bunu duyan oğlum “oley, yaşasın” diye bağırdı. Rüyadan huzurlu ve sevinçli uyandım, acaba bu neye işaret?

Rüyada direktör görmek yorumu

Nazan merhaba, bu hoş rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim, gerçekten de belirttiğin gibi kişiye huzur veren bir rüya. Rüyada oğlunu görmek rüya sahibi için servet sahibi olmak, zenginliğe kavuşmak anlamı taşırken aynı zamanda maddi bakımdan güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Rüyada futbol okulu görmek rüyayı gören kişinin reel yaşamda önündeki zorluk veya engelleri aşarak hedeflerine varmak için daha iyi bir yol bulacağına ve sonunda hayallerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Fatih Terim’i görmek azim, mücadele ve disiplin sembolüdür ve rüyayı gören insanın bu konulara dikkat etmesi halinde başarıya ulaşacağına delalet eder. Bu açıklama sanki oğlunuz için gibi görünüyor.

Rüyada direktör görmek başarı için bilgi, disiplin ve çok çalışmak gerektiğini temsil eder, bunlara dikkat edildiğinde başarının sizi beklediğini gösterir. Rüyada direktör olmak veya direktör olduğunu görmek rüyayı gören kişinin sahip olduğu bilgi ve deneyimlerini çevresindekilerle paylaşması, onların eğitimi ve yetişmesi için katkıda bulunması gerektiğini temsil eder. Burada geçen direktör kavramı gerçek yaşamdaki teknik direktör, genel direktör, mali direktör, finans direktörü gibi tüm yönetici kavramlarını içermektedir.

“Rüyada Direktör Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir