Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dirsek Görmek

Rüyada dirsek görmek neye delalet eder?

Rüyamda önce aydınlık ferah bir yerdeydim, orada biriyle buluşacak gibiydim ama ekilmiştim. Dışarıya çıktım ve dışarıda kalabalık ve bir ambulans aracı gördüm. Sonra sağ tarafa baktım bir arkadaşım ayakta dirseğinden yaralanmış sürüklenmiş gibi, sonra sola baktım arkası bana dönük bir şekilde annem kıpırdamadan sedyenin üstünde yatıyordu, başında da bir aile dostumuz vardı. Sonra annemi ambulansa aldılar ve ben uyandım. Yorumlara baktım ama tam anlamıyla ne olduğu hiç bir yerde yazmıyor. Yardımcı olur musunuz?

Rüyada dirsek görmek yorumu

Selma merhaba, açık yerde olman aslında hayatında şansının ve bahtının açık olduğunu gösterirken biriyle buluşmayı beklerken ekilmiş olman kendi yaptığın bir hata sebebiyle yolunda giden yaşamını olumsuz yöne sürüklediğini anlatmaktadır. Rüyada gördüğün ambulans acil bir iyileşmeye, sıkıntılı bir durumun kısa zamanda sonuca bağlanmasına delalet etmektedir.

Rüyada kendi dirseğini görmek kendiniz için, kendinize ait bir yer açmak gerektiğini gösterir, hayalinizdeki kendi alanınızı oluştururken meydana gelecek korkuları simgeler. Yaralı dirsek görmek gerçek yaşamınızdaki kimi yetersiz fonksiyonlara işaret etmektedir. Sol dirsek pasiflik ve gelişmemiş özellikleri temsil eder. Sağ dirsek ahlaki ve etik konuları ile ilgilidir. Rüyada başkasının dirseğini görmek birinden güç, kuvvet, destek beklediğinizi ama aradığınızı bulamadığınızı anlatır.

Arkadaşının dirseğinin yaralanmış olduğunu görmen o arkadaşından beklediğin yardımı veya desteği bulamadığını gösterirken annenin yaralandığını ve ambulans ile hastaneye kaldırıldığını görmüş olman ise şu anda içinde bulunduğun yalnızlık duygusuna annenin sebep olduğunu düşündüğünü ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir