Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Diş Ağrısı Çeken Aslan Görmek

Rüyada diş ağrısı çeken aslan ne demektir?

Merhaba, dün istihare ruyasına yattım ve rüyamda dişi ağrıyan bir aslan gördüm, yanında yavrusu ve eşi erkek aslan da vardı ve kahvaltı için gittiğimiz ağaclık, ormanlık bir alanın içindeki bir cafenin hemen yanındaydılar.

Biz de cafenin bahçesinde oturuyorduk, bir şey yapmadan bize bakıyorlardı, önce korktuk etrafını ağaç dalı ile çevreledik ama o kadar canı yanıyordu ki, kıpırdamıyordu bile, bende yanına gidip tuylerini okşadım ve gözlerime hüzünle baktı.

İstihareye eski erkek arkadaşımla gelecegimiz için yatmıştım, yeniden başlar mıyız diye. Rüyamda o da yanımdaydı. Bu rüya ne anlama geliyor, yorumlayamadım, yardımcı olursanız çok memnun olurum. Teşekkürler. Gönderen Derya.

Rüyada diş ağrısı çeken aslan görmek tabiri

Derya Merhaba, istihare konusunda herkesin mutlaka istihare rüyaları sayfasını okumasını öneriyorum.

Rüyada aslan görmek , yüksek mevkideki insanlarla dostluk kurulacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda Kendinize güvenen, güçlü bir insan olduğunuz için, hayatta her zaman başarılı olacaksınız demektir. Aslanın dişinin ağrıması ise gerçek hayatta sizin zor yaşam şartları altında yorgun ve bitkin düştüğünüzü bu nedenle kendinize güvenmek veya başarılı olmak konusunda sorunlar yaşadığınızı gösterir. Rüyada yavru aslan , aslan yavrusu görmek gerçek hayatınızda kendinize daha fazla güvenmeniz gerektiğini, kendinize güvenmek için yeterli gücünüz ve özellikleriniz olduğunu simgeler.

Eski erkek arkadaşını görmek konusunda eski sevgili rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Özet olarak anlatmak gerekirse; İnsanlar kaybettiği, ayrıldığı eski eşini, eski sevgiliyi, eski sevdiğini, eski sevgilisini uzun bir süre unutamazlar ve sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz.
Zaman geçtikçe eski sevgiliyi görme rüyaları azalır. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görme yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi aşağıdadır: Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada aslan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Diş Ağrısı Çeken Aslan Görmek” için 2 yanıt

Rüyada aslan başı görmek neye işarettir
Bir su kenarindayim. Yukarıdan balkon gibi bir yerden izliyorum. su koyu renkli derin gibi. kenarda iki dişi aslan var, ölmüş baska bir aslanın kafasini yiyorlar. ciplak uzun siyah sacli bir kadin suda yuzuyor. aslanin oldugu tarafa yuzuyor aslani gorunce ters tarafa yuzmeye basliyor. kadin aslanlarin tarafinda iken genc diger tarafa yuzerken yaslaniyor. onu goren aslan arkasindan suya atliyor. kadin yuzerek karsi tarafa kaciyor suyun icindeyken karsi taraftan bir erkek aslan suyun kenarinda kadinin cikacagi yere dogru kosuyor. kadin yuzerken kel kafali bir adam suya atliyor kadini geciyor ve aslanlar adamin pesine takiliyor. rahatliyorum. ilginc bir ruya.

Rüyada aslan görmek, yüksek mevkideki insanlarla dostluk kurulacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda Kendinize güvenen, güçlü bir insan olduğunuz için, hayatta her zaman başarılı olacaksınız demektir.
Rüyanızda aslan saldırısı görmek, saldırıya uğramak, düşmanlarınız tarafından yenilecek onların emri altına gireceksiniz demektir. Bakınız aslan rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir