Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Diş Çekmek

Rüyada diş çektiğini görmek neye işarettir?

Merhabalar. Gece rüyamda çok tuhaf karışık şeyler gördüm. İlk önce abim yanıma gelmiş dişlerini çekmemi istiyor, bir dişe uyuşturucu iğne yapıyorum bir arkadaşım gelip “nasıl yapıyorsun? yanlış iğne yaparsan kötü olur” diyor, daha sonra dişi çektim mi çekmedim mi hatırlamıyorum ama 3 tane diş yan yanaydı ve üzerine beyaz bir şeyler kaplamıştı.

Daha sonra ben abim ve kardeşim ellerimizde poşetler var, iki adam durmadan yanımızda dolanıp duruyor, biri bizi arabayla gitmek istediğimiz yere götüreceğini söylüyor, arabaya biniyoruz, sonra içimden bir his kaçırıldığımızı söylüyor korkuyorum, kardeşlerime söylüyorum inanmıyorlar, arabanın giderken kapısını açmaya çalışıyorum kilitli ama sonra açılıyor, açıp bağırarak yardım istiyorum, yoldan gecen bir araba duruyor içinden bir kadın çıkıyor “çabuk polisi ara, kaçırılıyoruz” diyorum, kadın bize yardim etmeye çalışıyor ve sanki kurtulduğumuzu hissediyorum.

Sonra kocamı rüyamda sevgilim olarak gördüm, beni terk etmiş, sarışın çok güzel bir kadın sanki aramızı bozmuş, ben çok üzülüyordum, daha sonra bu kadın bana gelip “merak etme sadece sana biraz kızmış ama geri dönecektir” diyor.

Birde tencerede mayaladığım yoğurdu gördüm, kapağı açıyorum yoğurt içinde ama çok sulanmış, yediğimi hatırlamıyorum ama güzel bir şey olmaz diyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Selamlar.

Rüyada diş çekmek nasıl tabiri

Rüyada diş çekmek, rüyada başkasının dişini çektiğini görmek reel hayatınızda kendine aşırı güven sebebiyle kimi zamanlar iyice düşünüp, hesap kitap yapmadan ani karar verme huyunuz olduğunu ve bu yüzden başınızı ağrıtan adımlar attığınızı simgeler. Zaten yolunda giden yaşamınızı plansız, kaotik hale sokmamak için için buna dikkat etmek gerektiğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kaçırılmak, kaçırıldığını görmek birinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilediğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda yaşadığınız bu etki altından kurtulmak, kaçma gereksinimi hissediyorsunuz mesajı verir, aynen gerçek yaşamda okuldan kaçmak, işten kaytarmak gibi. Ancak kaçmak çözüm değildir. Bakınız rüyada kaçırılmak sayfası.

Rüyada eşini görmek ihtilaf ve çözülmemiş sorunlar anlamına gelmektedir. Rüyada gelişen olaylara, konuşma ve yapılan diğer şeylere bakarak tam manayı tespit etmek gerekir.  Kocanızı rüya sevgili gibi görmeniz ve diğer olaylar bu küçük ihtilaf ya da sorunun çözülüp, güzel günlere erişeceğine işarettir. Detaylı bilgi için rüyada eşini görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada yoğurt mayalamak  zenginlik, mutluluk, uzun ömür konularında arayış içinde olduğunuzu, her ne kadar kimi aksaklıklar, sorunlar yaşasanız da sonunda aradığınıza kavuşacağınızı simgeler.

“Rüyada Diş Çekmek” için 4 yanıt

Rüyada kızının kendi dişini çektiğini görmek
Hayırlı sabahlar. Rüyamda 3 yaşındaki kızım, azı dişlerinden birini hiş acı çekmeden çekip koparıp bana getiriyordu. Bembeyaz bir dişti ama kökü yoktu. Açıkçası yorumunuzu çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
Rüya, 36, Kadın, Evli, Ev hanımı, Endişeşi

Diş rüyalar tüm rüyada genel olarak sağlık sorununa işaret eder şeklinde bilinir. Ancak rüyanız bir anne olarak kızınız hakkındaki bir endişenizi ifade etmekte, onun hakkında yapmayı çok istediğiniz bir şeyi, bir projeyi gerçekleştirememe veya zamanında yapamamak endişesi taşıdığınızı göstermektedir. ( aklıma gelen şeyler onu yüzme kursuna göndermek, baleye başlatmak, eğitimi için bir şeyler yapmak vb)
Fakat endişe etmeyin, durum düşündüğünüz kadar kötü değil ya da geç kalmadınız, kızınızın hiç acı çekmemesi bunun işaretidir.

Rüyamda üst çene ön dişimden bir tanesini elimde gördüm (pat diye düşerken görmedim hatırladığım kadarıyla elimdeydi) çok büyüktü köküyle birlikteydi ve sonra kaybederim düşüncesiyle yerine taktım. gördüğüm rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir