Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Diş Çektirmek

Rüyada diş çektirmek neye işaret eder?

Rüyamda yakın bir akrabamın düğününde idik. Sonra birden dişim ağrımaya başladı ve şiştiğini hissettim. Birilerinden ilaç ararken dişime hafif bir dokundum ve yere düştü, kan yoktu ama diş simsiyahtı.

Sonra dişçiye gittim. İğne yaptı ve dişimin kökünü çekti. İlk denemesinde çekemedi ama ikincide çekti. Dişin kökü yine simsiyahtı. Çekilen yere aynadan baktığımda hiç kan yoktu. Sizce bu rüya ne anlama geliyor olabilir? Rüyada diş çektirmek ne demektir? Cevabınız için şimdiden Teşekkürler.

Rüyada diş çektirmek neye işaret eder?

Tuğba selam. Lütfen rüyalarınızı gönderirken hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri de yazın. O zaman rüyanızın açıklaması anlam kazanır. Aksi halde sadece genel bilgiler söylenebilir ki zaten onlar sitede bulunmaktadır, yorum gerek kalmaz.

Düğüne gitmek hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder. Yaşamınızın bir yönün bittiğini, Ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder. Rüyada düğünde olduğunu görmek aynı zamanda, Üzüntülü kimi duyguları, Bağlılık ile ilgili korku belirtisini işaret eder.

Rüyada diş çektirmek, diş çektirdiğini görmek, dişlerin çekilmesi, diş dökülmesi, diş düşmesi pek hayırlı değildir. Keder, üzüntü ifade eder. Tanıdığınız birinin yakında ölüm haberi alınacağını haber verebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Diş Çektirmek” için 9 yanıt

rüyamda kök dişlerimi çektirdiğimi gördüm. daha sonra yapışkanla onları yapıştıryordu dişçi. ne anlama geliyor acaba.

Yağmur

Gördüğünüz rüya bir üzüntü yaşadığınızı ancak bu üzüntüyü atlatmak için çevrenizin desteğini göreceğinizi ifade etmektedir.

selam.ben ruyamda sag tarafdan arkada olan curuk disimi cekdirdiyimi gordum ve sorada kanadigini.lutfen bana aciklarmisiniz.tesekkurler

Melek

Rüyanız hayırlı mesaj vermemektedir. Bir üzüntüyü haber vermektedir.

Bu aralar annemle aram cok bozuk ve annem dis hekimi. Ruyamda annemin ust cenemdeki sallanmayan ve agrimayan bir disi cektigini gordum. Altindan yeni dis geliyordu. Neden cektin diye sordugumda sadece ben biliyordum dedi.
En kisa zamanda yorumunuzu bekliyorum. Tesekkurler.

rüyamda azı dişim ağrıyordu dolgu yaptırmak için hastaneye gittim doktor çekmeliyim dedi iğneyi vurdu ama ben çektirmedim içim cok huzursuz cevap bekliyorum

Ruyamda disimi komsumun kizi cekiyordu ama kan yoktu, sonra agriyan baska disimde ortaya cikti, onuda cektirecektim uyandim ne anlama geliyor sizce?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir