Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Diş Çıkarmak

Rüyada diş çıkarmak neye delalet eder?

İyi günler, rüyamda üst sağ taraf arka dişlerimin birinin sallandığını hissettim. Bakmak istedim, sallanan dişi kaldırdım, altında çok parlak, bembeyaz diş çıkıyordu.

Annem “kızım koparsana şu sallanan dişi” dedi “zaten altından yeni diş çıkıyor” dedi. Rüyada diş çıkarmak ne demek söyler misiniz.

Rüyada diş çıkardığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada diş çıkarmak, diş çıkardığını görmek, gerçek yaşamınızda her türlü eleştiriye karşı hemen savunmaya geçme huyunuz olduğunu gösterir. Her eleştiriden kendinize zarar geleceğini düşünüyorsunuz ve karşınızdaki ile aranıza bir kalkan ya da bariyer koyarak onları kendinizden uzaklaştırıyorsunuz.

Diş çıkaran birini görmek, birinin diş çıkardığını görmek, gördüğünüz kişiyi tanıyorsanız onun hakkında bir sağlık haberi alacağınızı gösterirken o kişiyi tanımıyorsanız gerçek hayatınızda yeni bir durumla karşılaşacağınızı, bu durumun sizi biraz üzeceğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Diş Çıkarmak” için 4 yanıt

Gerçek hayatta sallanan öğütücü dişimin üzerine rüyamda kaplama diş taktırırken (Metal olmayan bir kaplama diş taktırırken) dişimin yerinden çıktığını gördüm. Bu rüyamı bana yorumlarmısınız? Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyamda sol alt çenemdeki öne yakın olan 3 dişimi elimle çıkardığımı gördüm rüyamı yorumlarsanız sevinirim
Saygılarımla;
Mehmet Sarıkaya

Mehmet selamlar,
Rüyanız, gerçek hayatınızda ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgelemekte. Yakın zamanda kötü bir haber aldıysanız ya da bir sağlık durumu hakkında korkularınız varsa, onlar sebep olabilir.

Merhaba.
Rüyamda kendi dişimi çıkardığımı ve çürüklerini temizleyip yerine taktığımı gördüm. bu ne demektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir