Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Diş Çıkması

Rüyada diş çıkması neye delalettir?

Rüyamda dişlerim kendiliğinden yerinden çıkıyordu elimi atıyordum çok az acıyor sonra elime geliyordu. Evde yemek daveti vardı yemek yapıyorduk çok kalabalıktı. Bu rüya neyi göstermektedir, iyi midir, kötü müdür. Lütfen yanıt verir misiniz? dişlerinin çıktığını görmek ne demek?

Rüyada dişlerinin çıktığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada diş görmek hemen hemen herkesin hayatında en az bir kez gördüğü temel bir rüyadır ve detaylı açıklaması diş rüya tabirleri adresinde bulunmaktadır.

Rüyada diş düşmesinin dini açıklaması siz inancınızı, güveninizi ve hayat felsefenizi Allah’ın size emrettiği yoldan değil de kendi başınıza ve kendi bildiğiniz yolda devam ettirmeye çalışmaktasınız şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını dikkatle inceleyiniz.

“Rüyada Diş Çıkması” için 7 yanıt

Rüyamda yatakta uyuyorum ön alt dişim çıkmış . Elimle dişimi salıyorum dişim çıkıyor. Anneme anne dişim çıktı diyorum.

ben ise rüyamda doktorlarla çalıştığımı görüyordum amaliyata giriyordum ama ağrımdan giremiyordum doktora söylüyordum hocam dişim çıkacak hocam iıs bakıyordu ve dişim çıkıyordu hocam ise dişimi bakıp inceliyordu

Ben ise böyle evdeydim herkes uyuyodu benim birden dişim cıkmaya başladı bahceye indimmki bir baktım biri gelmiş konuşamıyor tam ama şunu söyle sizin evde mermer var mı dedi sonra ben anladım bunun kabus olduğunu direk BİSMİLLAHİRAHMANİRAHİM dedim cok korktum.

ben ise dişlerim çıkmış, altımdaki dişlerim çıkmış üstündekiler durmuş çok fazla dişlerim çıkmış bir avuç dolusu, sonra doktora girmişiz dişlerimi telle yerine takmışız sonrada terle uyandım.

İki gecedir rüyamda dişim sallanıyor ve elimle çekiyorum, ilk gece alt dişimden biri sallanıyordu ve çektim, kaybettim dişi bulamadım, ikinci gecede ise üst köpek dişim sallanıyordu çektim, büyüktü biraz normalinden ama onu cebime koydum. Sonra uyandım lütfen ne anlama geliyor merak ediyorum yorumlayın.

Merhaba! Ben 30 yaşında bekar bir bayanım. Mesleğim memurluk. Rüyamda tüm dişlerimin yeniden çıktığını görüp çok şaşırıyorum. Kendi kendime diyorum ki “insanın dişleri çocukken yeniden biter. Bu yaşta nasıl yeni dişlerim çıktı böyle”. Çok şaşırıyorum ve seviniyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim!

Zeynep merhaba, diş rüya tabirleri sayfasında anlatıldığı gibi; “rüyada diş çıkardığını görmek gerçek yaşamınızda her türlü eleştiriye karşı hemen savunmaya geçme huyunuz olduğunu gösterir. Her eleştiriden kendinize zarar geleceğini düşünüyorsunuz ve karşınızdaki ile aranıza bir kalkan ya da bariyer koyarak onları kendinizden uzaklaştırıyorsunuz manası taşımaktadır. Dişin altında ya da arkasında yeni diş çıkardığını görmek, eleştirilere tahammül edememeniz sebebiyle, hiç ummadığınız sorunlar yaşayacağınızı temsil eder.” denilmektedir. Lütfen içinde bulunduğunuz ruh hali ile bu bilgiyi bir arada değerlendirip verilmek istenen mesajı tespit ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir