Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Diş Çürüğü Görmek

Rüyada diş çürüğü görmek neye işaret eder?

Rüyamda 5 ay önce vefat eden annemle birlikte oturuyordum birden kök dişime naylon ip dolandı, ben ipi çıkarmak isterken ip koptu, annem dokunma diyordu ama ben araya giren ip rahatsız ettiği için ipi çıkarmak için çok zorladım, kök dişim iple birlikte geldi, ağzımın içi kanla doldu, ben dişi anneme verdim, ben çeşmeye koştum ağzımı duruladım, annem dişi verdi kandan diş görünmüyordu, yıkadım dişi, diş siyahtı çürümüş o hışımla uyandım.

Zorla diş çekmek ne anlama geldiğini bulamadım ya da ben konduramadım yapılan dişle ilgili rüya tabirlerine lütfen bu rüyamı yorumlarsanız ben rahatlamış olucam şimdikten teşekkür ederim

Rüyada diş çürüğü görmek neye yorumlanır?

Rahmetli anneniz hakkında bilgiyi rüyada ölmüş anneyi görmek sayfasında inceleyiniz. Rüyada diş çürüğü görmek, sağlık konusunda korku ya da iş yaşamında endişe gösterir.

Rüyada dişlerinde çürük, çürümüş dişler, dişlerinin çürüdüğünü görmek, gerçek yaşamınızda sağlık ve / veya işinizin tehlikede olduğunu zannettiğini gösterir. Bu yanlış düşünceden kurtulmalı ve kötü kelimeler kullanmamalısınız mesajı verir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Diş Çürüğü Görmek” için 3 yanıt

Rüyada dişini çürüdüğünü görmek
Rüyamda üst azı dişimin arkasındaki diş çürüktü, iki parça halinde elimle çıkardım, hiç canım yanmadı, rüyayı sabah gördüm anlamı nedir acaba?

Rüyada kızının dişlerinin çürüdüğünü ve kırıldığını görmek
Hayırlı günler, rüyamda kızımın bütün dişlerinin çürüdüğünü gördüm ve ellediğim zaman çok az kırık elime geldi inşallah kötü bir şey değildir allahım korusun amin!

Merhaba hocam. ben rüyamda aynaya bakıp,öndeki dişimin birinin çürümüş olduğunu gördüm. anlamı nedir? teşekkür ederim, şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir