Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Diş Doktoruna Yemek Pişirmek

Rüyada diş doktoruna yemek pişirmek nasıl tabir edilir?

Rüyamda bir diş doktoruna yemek pişirdim. Ben 30 yaşında ev hanımıyım şimdiden teşekkürler. Rüyamda üst köpek dişimin yanındaki diş kenarından az kırılmış ve doktora gidiyorum, doktor dişimi çekmedi ve doktora patatesli bezelye yemeyi yaptım. Doktor yemedi, beni doktorun eşi ve kızıyla yedik.

Sonra oturduk yanımızda kimse yoktu, doktor benim elimi tutacaktı ki yanından kalktım ve tedirgin oldum, bana olan hisleri beni tuhaf yaptı ve uyandım. Bu rüyanın manası nedir.

Rüyada diş doktoruna yemek pişirdiğini görmek yorumu

Rüyanız gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz ruh halini yansıtmakta ve oldukça güzel mesajlar vermektedir. Rüyada köpek dişlerinin yanındaki diş rüya sahibinin ailesi arasında her yönüyle kendisine itimat edilen ve onun üstünde başka bir kimse bulunmayan kişi olduğunuzu ifade etmektedir. Rüyada patates görmek mal, şöhret, mutluluk ve refaha yorumlanır. Rüyada bezelye görmek zenginlik, mutluluk, sağlıklı bir yaşam anlamlarına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Diş Doktoruna Yemek Pişirmek” için 2 yanıt

Rüyada dişinin sallandığını görmek
Rüyamda bir tane üst dişimin sallandığını ve onu çıkarırken kustuğumu ve aynı zamanda kusarken 6-7 dişimi de kustuğumu gördüm ve sonra kendime baktığımda sadece üst çenemde kenarda bulunan köpek dişlerimin olmadığını gördüm, hayırlısı inşallah hemen cevap bekliyorum hayırdır inşallah.

Rüyamda sevdiğim insanın evine iftar yemeği götürüyordum ama o yemek yedikten sonra musakkamı balkondan aşağıya döküyordu, bende beğenmemiş yemeğimi deyip evime gidiyordum. Çok üzülüp kırılıyorum. Ne anlama gelir? Lütfen cevap verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir