Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Diş Dökülmesi

Rüyada dişinin döküldüğünü görmek neye delalet eder?

Rüyada diş dökülmesi görmekMerhabalar, rüyamda köydeyiz ve benim tek bir dişim sallanıyor, bende teyzeme, “bu benim süt dişim değil, eğer düşerse orası boş kalır” diyorum, babama haber veriyoruz, oda “dur ben koparayım” diyerek elini bana uzatıyor ama ben önceden tahmin ettiğim için koruyorum dişimi ve düşmesin diye de tutuyorum.

Sonra hastaneye gidiyorum, teyzemle babam benden önce gelmiş ve bir anda dişlerim çoğu elime dökülüyor, bir kısmı ağzımda, ben avucumdaki dişleri dökülmesin diye göğsüme doğru tutarak kucaklıyorum, babam “bu felç belirtisiymiş” diyor gayet sakin bir biçimde. Rüyada dişlerinin dökülmesi neye çıkar? Şimdiden teşekkürler.

Kimden: berrak
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: hastaneye gitmek, diş dökülmesi

Rüyada diş dökülmesi görmek nasıl yorumlanır?

Berrak merhaba,

Rüyada dişlerinin döküldüğünü görmüş olman gerçek yaşamında ilgi alanlarına yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgelerken hastaneye gitmen ise fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret etmektedir. Bakınız hastane rüya tabiri sayfası.

Rüyada diş dökülmesi görmek gerçek yaşamınızda ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada dişin kırılması aynı zamanda kötü bir haber almak işareti olabileceği gibi, kötü bir sağlık durumu hakkındaki korkularınızın gerçeğe dönüşebileceğini de gösterebilir. Rüyada diş çıkması, diş kopması, diş dökülmesi, diş kırılması, dişinin düştüğünü, dişlerinin koptuğunu, dişinin kırıldığını, dişlerinin döküldüğünü, dişsiz kaldığını, dişsiz olduğunu görmek aynı manayı taşımaktadır ve bu konuda detaylı bilgiyi diş sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Diş Dökülmesi” için 6 yanıt

Rüyamda 6 ay önce vefat eden babamın balığa benzeyen dişleri dökülüyordu. Bununla ilgili yorumlarızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyamda bütün dişlerimin kırılarak avcuma dolduğunu gördüm. Üst sağ çenedeki 3 azı dişim çok kısaydı ve üçü birbirine misinayla bağlanmış gibiydi, ilk azı dişimi oradan ağrısızca çıkarttıktan sonra bütün dişlerim kırılıp avcuma dökülmeye başladı. Kırılan dişlerim küçük beyaz taşlar gibiydi. Sürekli kırılıp döküldüğü için konuşmakta zorlanıyordum ve çok korkmuştum. Yaşım 23 öğrenciyim. Şimdiden teşekkürler…

rüyamda ön dişimin düşmüş olduğunu fark ettim ama görmedim düştüğünü, yerine başka bir diş çıkmıştı yamuk ve kırık bir dişti. Bu ne anlama geliyor acaba ?

Çok teşekkürler diğer sitelerden baktığımda sevdiklerinizden sonra ölüceksiniz gibi ifadeler vardı bu durum tabi beni çok üzmüştü, ama gerçektende haklısınız son zamanlarda sahib olduğum yeteneğe çok fazla güvenerek kendi gözümde büyüttüğümü düşünmeye başlamıştım, teşekkürler

Ben ruyamda tek bir dişimin sallandiğini ve ve bir daha çikmayacak korkusundan tutup sabitlemeye çalişirken birden dişim elime düştü ve bembeyaz tertemiz bir diş elimde olduğunu gördüm ölüme işaret mi

Rüyamda alt sol dişlerimin döküldüğünü sonra o dişleri alıp hastaneye gittiğimi gördüm anlamı nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir