Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Diş Eti Görmek

Rüyada diş eti görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir minibüsle bilmediğim bir yere gidiyordum sonra dişlerimin çok ağrıdığını hissettim, bir aynadan dişlerime bakarken sağ köpek dişime yakın bir yerde bir yara gördüm. Yaradan bir et çıkmaya başlıyordu, bastırdığımda içeri göçüyordu ama kısa süre sonra o yaradan serçe parmak büyüklüğünde bir et parçası çıktı ve inanılmaz rahatladım kanama ya da dişlerimde dökülme olmadı ve tekrar baktığımda yara yok olmuştu.

Rüya temaları : minibüs, bir yere gitmek, dişlerimin ağrıdığını görmek, aynada dişlerine bakmak, kopek dişi, dişlerde yara görmek, serçe parmak

Rüyada diş eti görmek yorumu

Rüyada diş görmek genellikle iyiye yorulmaz, hastalık, sıkıntı, üzüntü bildirir. Rüyada diş veya dişlerle ilgili şeyler görmek dikkatle analiz edilmelidir. Rüyanız bir sağlık sorun yaşadığınızı veya yaşayacağınızı ancak kısa sürede bunu atlatacağını ifade etmektedir.

“Rüyada Diş Eti Görmek” için 6 yanıt

Rüyada diş kontrolü görmek
Rüyamda kızımın okulundayız, kendimi kızımın ağzındaki dişleri sayarken görüyorum, kızım ağzını kocaman açıyor ve boğazını görüyorum, anlamı nedir? diş görmek iyi değilmiş diyorlar, yardımcı olursanız sevinirim.

Sibel merhaba,
Haklısın, hemen hemen tüm kültürlerde rüyada diş görülmesi hoş mesaj vermemektedir, genel olarak sağlık sorunlarına işaret eder. Sizin rüyanız ise kızınız hakkındaki bazı sağlık endişeleriniz olduğunu temsil etmektedir. Bir annenin çocuğunun sağlığı konusunda kaygı duyması çok normaldir ancak bunu abartmamak, günlük yaşamı olumsuz etkilemesine izin vermemek gerekir şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyamda diş etimin kopup daire büyüklüğünde açıldığını ve üzülüp anneme nasıl düzeleceğini soruyorum bu ne anlama gelir ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Rüyamda birden dişetlerimin çekildiğini ve üst dişlerimin aynı anda hepsinin birden düştüğünü görüyorum, çürük dişlerin kökleri kalmış fakat onlarda sallanmış ve düşmekteydi. 27, Kadın, Evli, Çalışıyor

Öznur merhaba, gördüğün rüya basit bir rahatsızlık geçirdiğini / geçireceğini ancak bu basit rahatsızlık yüzünden kendini çok bitkin hissedip, kendini bir konuda güçsüz göreceğini, hedefine ulaşamayacağını düşüneceğini ama durumun sandığın kadar önemli olmadığını temsil etmektedir.

Rüyamda sol alttaki azi disimin üstünde diş eti oluşmuş sanki disimin ortasinda delik varmis alttaki dis eti uzayip o delikten çıkmış gibi. Elimle tutup cekiyorum dis kökünden sökülüp gelecekmiş gibi oluyor o aciyi hissediyorum. Uzun bir et parçası. Ellemeyim dişim sökülecek diyorum ama dayanamiyorum elimle cekip duruyorum sürekli.
Ben bu rüyayı ara ara goruyorum aynen bu sekilde. Anlamını merak ediyorum sık sık görmemin bir anlami vardir heralde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir