Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Diş Fırçası Görmek

Rüyada diş fırçası görmek ne demektir?

Rüyamda renk renk hiç kullanılmamış bir sürü diş fırçası görüyorum, içlerinden mavi olanı babama veriyorum, diğer bir tanesini kendim alıyorum. Ancak bu fırçaları kullandık mı kullanmadık mı hatırlamıyorum, aklımda kalan sadece bunlar.

Bunun anlamı nedir acaba? yorumunuzu bekliyorum teşekkürler. Şebnem, 18, bekar, öğrenci.

Rüyada diş fırçası görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada diş fırçası görmekRüyada diş fırçası görmek özel yaşamınızda unutmak istediğiniz bir şeyi, üzerinizden atmak istediğiniz bir yükü, bir sırrı işaret eder. Yeni diş fırçası almak yaşamınızdan sizi rahatsız eden bir şeyi çıkarmak ya da değiştirmek istediğini temsil eder. Diş fırçası kaybetmek önemli bir şeyi nasıl yapacağınızı bilemediğini, bunun için arayış içinde olduğunuzu ifade eder. Diş fırçasını bulduğunu görmek bir önceki cümlede geçen konuyu pozitif manaya çeviri ve kişinin bu konuyu nasıl halledeceğine karar verdiğini gösterir. Rüyada başkasının fırçasını kullanmak yaşadığınız sıkıntılarda kendinizde kabahat aramayıp, suçu başkasına atmak eğiliminde olduğunuzu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Diş Fırçası Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kullanılmaktan eskimiş bir diş fırcası görmek ne demektir? fırça çok eski olmasına rağmen atılmamıştı.

Rüyamda diş fırçası üzerinde kurumuş kan lekesi gördüm, onu fırçadan çıkarmaya çalıştım, yıkadım ama şu an net olarak hatırlamıyorum çıkarıp çıkaramadığımı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir