Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Diş Kanaması Görmek

Rüyada diş kanaması görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir arkadaşımı gördüm. Erkek, ismi de Yusuf. Normal hayatta çok samimi olmadığım bir insan ama aynı sohbet ortamında bulunup sohbet etmişliğimiz var. Onunla tartışıyoruz ama neden tartıştığımı hatırlamıyorum. Sinirleniyorum. Sonra dişimle oynamaya başlıyorum. Üst dişlerimden, sol tarafta, İkinci küçük azı dişimle; yani köpek dişimin yanındaki dişin yanındaki dişle oynuyorum. İlk başta hiç bir şey olmadı. Sonra sallandı ve kanadı.

Sonra ben çektim parçalar halinde yavaş yavaş elimde birikti. Çok fazla ağrımadı sadece biraz sızladı. Elimdeki dişlere bakarken dilimle Üst dişlerimden, sol tarafta, kanayan dişimin de; yani köpek dişimin yanındaki dişinde sallandığını anladım. Diş kırıkları sol avucumda olduğu için sağ elimle o dişimi de, hafif bir şekilde diş parçalanmadan bütün olarak çektim. Sonra avucuma baktım dişim ve parçalanan dişlerimin parçaları kanlıydı. Onları evimdeki lavaboda suyu avucumun içine alarak yıkadım.

Sonra aynaya dişlerime bakmak amacıyla baktım ve gülümsedim. İki dişimin olmadığını ilk önce fark edilir değildi. Sonra elime baktım ama dişler elimde. Tekrar aynaya bakınca fark edilirdi. Dişlerimin ikisi yoktu. O anda rüyadan uyandım ve gerçekten çok korktum çünkü diş düşmelerinin aileden birinin vefatına sebep olduğunu duymuştum. Çok korkuyorum lütfen bana yardım edip, rüya mı yorumlar mısınız ?

Rüyada diş kanaması görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada erkek arkadaşıyla tartışmak onun reel hayatta kendini tam olarak ifade etmene izin vermediğini, sizi dinlemediğini simgeler. Bakınız rüyada erkek arkadaş görmek sayfası.

Arkadaşınla tartıştıktan sonra gelişen dişiyle oynamak, dişini sallanması, dişini çekmek,
dişini kanadığını görmek, dişlerin kırılması ne yazık ki olumsuz anlam taşımaktadır ancak senin yazdığın gibi aileden birinin ölümünü işaret etmemektedir. Bu konuda detaylı bilgiyi rüyada diş görmek rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsin.

Bu detaylı bilgiler arasında konu başlığı olması sebebiyle rüyada diş kanaması açıklamasını aşağıda yazıyorum. Rüyada dişinin kanadığını görmek sanıldığının aksine iyidir ve yaşamınızda ortaya çıkacak bir gelişme ya da değişiklik sonucu içinde bulunduğunuz üzüntülü, stresli, yorgun, bitkin, hastalıklı ruh halinden çıkmanız için size yardımcı olacağınızı ve kendi gayretinizle bunlardan kurtulacağınızı gösterir.

Rüyada diş kanaması görmek derin çözümlemesi ise dişte kanama nasıl oluştuğu ile birlikte açıklanır. Yani dişiniz döküldükten  sonra kanama olursa içinde bulunduğunuz yetersizlik duygusundan kurtulacağınızı, dişiniz kırıldıktan sonra kanama olursa ruh halinizi bozan durumun etkisinden kurtulacağınızı gösterir. Dişlerde herhangi bir şey olmadan diş kanaması görürseniz bu gizli ya da sebebini bilmediğiniz korkunun açığa çıkacağını ve bu nedeni öğrenmiş olmanın sizi rahatlatacağını, ona göre tedbir alacağınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Diş Kanaması Görmek” için 2 yanıt

Rüyada dişinin kanadığını görmek
Rüyamın hatırladığım kısmı şöyle: sabah uykudan kalkmış dişlerimde ağrı vardı, bakmaya gittiğimde aynaya ön tavşan dişlerimden sağdaki kaymış boşluğundan kan akıyor ve sağ azı dişimde de aynı durum vardı. Bu sebeple ağzımda kan birikiyor ve ben tükürüyorum. Seviyesi alt dişlerim kadar.
19, Erkek, Bekar, Öğrenci, umutsuz, mutsuz,

Rüyanızın açıklaması sayfada yer almakta ve yaşamınızda bir iyiye gidişi simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir