Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Diş Kokusu Görmek

Rüyada diş kokusu neye delalettir?

Öncelikle ben iki gün önce rüyamda bütün dişlerimin çok kötü pislik içinde olduğunu gördüm neredeyse beyaz yeri yoktu ve çok kötü bir diş kokusu geliyordu. Ben rüya görmüyorum ya da nadiren hatırlarım ama bunu unutmadım gözümün önünden gitmiyor.

Rüyada diş kokusu görmek tabiri

Rüyada diş kokusu görmek gerçek yaşamda sizi rahatsız eden bir durum olduğunu gösterir. Bu durum sizden de kaynaklanabilir, çevrenizden de olabilir. Rüyada dişlerinin koktuğunu görmek hoş bir rüya değildir ve rüyayı gören insanın reel hayatındaki bazı sıkıntılardan kurtulmak için aslında hiç haz duymadığı bazı kişiler ile bir araya gelmesine, onlarla istemeden el sıkışmasına, zorla bir anlaşma imzalamasına ya da onların aşağılamasına uğramaya, günlük hayattaki deyimle onların ağız kokusunu çekmeye mecbur kalmaya rivayet edilir, lütfen rüyada koku görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada kirli diş görmek, diş kiri görmek,  mevcut sıkıntılar ve zorluklar ile usulüne uygun şekilde mücadele ederseniz sonunda ödüllendirileceğine aksi takdirde kötü şöhretle tanınacağına işaret eder.

Rüyada dişinin kirli olduğunu görmek hem hayırlı hem hayırsız olarak tabir edilir. Bu rüya bazı durumlarda gerçek hayatta söylediği sözlere dikkat etmek gerektiğine, sonradan pişman olacağı bir söz söylememek gerektiğine işaret eder ki bu hayırlara yorulur çünkü kişiyi uyaran bir mesaj taşımaktadır. Buna karşılık rüyadaki bazı olaylarla birlikte rüyayı gören insanın hem fizyolojik hem ruhsal bakımdan bir sıkıntı yaşadığını temsil edebilir bu hayırsız yönüdür. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir