Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Diş Yutmak

Rüyada diş yutmak neyi gösterir?

Tıp öğrencisiyim, 23 yaşında, bekar, kadın, derslerim çok kötü, bir sürü sorumluluğum var, çok yorgun mutsuz hissediyorum. Rüyamda 3 arkadaşıma ev aramaya çıkıyoruz, onlara karmaşık ama odası çok olan yarı modern yarı klasik döşeli ev buluyoruz, biri benim sevgilim, biri çocukluk arkadaşım diğerini tanımıyorum. En kötü oda sevgilime kalıyor, ben de bu arada bizim sınıftan bir kızla kavga ediyorum.

Sonra bir kenarda oturmuş kitap okurken ağzım ağrımaya başlıyor, sonra arkadaki hem sağ hem sol dişlerim çok fazla ağrıyor, yerinden parça parça olarak kopuyorlar, bende geri takmaya çalışıyorum ama durmuyor, tekrardan düşüyor. Gittikçe daha ufak parçalara ayrılıyorlar. Artık tutamıyorum ve sürekli yutuyorum. Öksürürken daha fazla dişim dökülüyor. Çenemi açık tutmaya çalıştığım için çenem dayanılmaz şekilde ağrıyor. Ailem ambulans çağırmış ama ambulansı eski bir anadol marka arabaya yapmışlar. Bindiğim an uyandım. Başım ağrımaya başlamıştı. Teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada diş yutmak yorumu

Buse merhaba, kayıtlara baktığımda 4 yıldan beri sitemizi takip ettiğini, rüya gönderdiğini gördüm ve çok sevindim. İlk rüyanı gönderdiğinde lise öğrencisiymişsin, başarılar dilerim. Umarım ihtiyarladığım zaman sende bana yardım eder, muayenede torpil geçersin!

Rüyanın ilk bölümü gerçek hayatında gergin ve iç çatışmalar yaşadığın bir yaşam dönemi geçirdiğini ve bazı arayışlarda bulunduğunu temsil etmektedir. Bu dönemde biraz daha sakin olmak ve öfkeyi kontrol etmek gerekiyor. Rüyada kavga etmek sayfası ilgini çekebilir.

Rüyada ağzı ağrımak kötü bir laf duymak, üzülmek ve kederlenmek işareti olabilir, bu konuda ağız rüya yorumu sayfasında detaylı bilgi bulabilirsin. Rüyada diş ve dişlerle alakalı şeyler görmek her zaman için olumsuz mana taşır. Rüyada diş dökülmesi gerçek yaşamınızda ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada diş yutmak rüyayı gören insanın reel hayatta yaşamakta olduğu bazı korku, endişe veya bir takım duygularını içine attığını, kimseyle paylaşmadığını ifade ederken öte yandan da bunun tehlikeli bir şey olduğunu, sorunların çözümünü zorlaştırdığını gösterir. Lütfen rüyada diş görmek sayfasını da inceleyin.

Son bölümde gördüğün ambulans acil iyileşme, sıkıntılı bir durumun kısa sürede sonuca bağlanmasına işaret ederken ambulansın eski model bir Anadol otomobilden dönüştürülerek yapılmış olması bu iyileşmenin senin dahi beklemediğin şekilde hızlı ve kolay olacağını, buna şaşıracağını temsil etmektedir.

“Rüyada Diş Yutmak” için bir yanıt

Aynı şekilde 4 senedir rüyamı yorumluyor olduğunuz için ben çok teşekkür ederim.Umarım çok iyi bir hekim olurum ama sizin bir hekime hiç ihtiyacınız olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir