Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Diş Etleri Görmek

Rüyada diş etleri görmek ne demektir?

Rüyamda dişlerimin yerinde olmadığını gördüm yani dişlerimi elime alıyorum ancak kalıp halindeler, dişlerim yok, elimde diş etinden oluşan diş kalıbı var alt dişlerimin kalıbı Yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

Rüyada diş etleri görmek neye yorulur?

Rüyada diş eti görmek duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekte, iletişimde güçlükler içinde olduğunuzu gösterir. Diş eti yarası iyi değildir ve diş etlerinde yara varsa bu çok uzun süredir kimi olumsuz duygu ve düşüncelerin gelişmenize engel olduğu anlamına gelir. Rüyada diş eti kanaması, Diş etlerinde kanama olduğunu görmek, başkalarının size karşı dostça duygular hissetmediklerini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Diş Etleri Görmek” için 4 yanıt

Rüyada dişlerini eline alıp fırçalamak neye işarettir
Dün gece çok korkunç bir rüya gördüm, halka etkisindeyim, lütfen yardım edin.
Rüyada üst dişlerimi çıkartıp elime aldıktan sonra fırçalıyordum, bunun anlamı nedir ?
19 yaşında bekar öğrenci kızım.

Canan merhaba,
Rüyanız gerçek yaşamınızda konumunuzla ilgili endişe taşıdığınızı, güven ve çalışma mücadeleleri konusunda sizin saldırganlık düzeyinizin fazla olduğunu, çıkarlarınızı korumak için dışarı bakmanız gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyamda dişlerim tamamen sallanip yerlerini değiştirmişti. Ön dişimi çektiğimde aşağıya doğru gözüm de beraber ağzıma doğru iniyordu. Sonunda yüzüm şiş ve konuşamiyordum. Dis etim kopuyordu ve ağzımdan kan gelmeye başladı

Rüyamda çenemden yaralandıgımı gördüm, alt çene sol tarafımda diş etlerimde yaralanma oldugunu ve büyük bir acı hissettigimi ve konusamadigimi gördüm, çenem cıkmış gibi oynatamıyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir