Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Dişi Aslan Görmek

Rüyada dişi aslan neye delalettir?

Rüyamda bir nişanlı arkadaşımın bana olan ilgisini gördüm. (aslında bir çok bayana karşı aynı şekilde davranıyordu)aynı serviste idik, Servisten indim eve gitmek istemedim biraz dolaşmak istedim yanımdaki bayan arkadaştan 5 tl var mı dedim bana 4 tl verdi.bayan arkadaşım sana karşı ilgisi var dedi neden ona böyle davranıyorsun dedi, bende herkese karşı ilgisi var üstüne üstlük nişanlı dedim. saat 11 gibi eve dönerken (burada eski mahallemizi görüyorum eve gitmek için tepe kadar bir yokuş çıkmak gerekiyor.)elektrikler kesilmiş, elimde büyük bir ışıldak var sağa sola çevirdiğimde ışıldağı köpekleri görüyorum her yerde korkmaya başlıyorum. sonra siyah köpek ya da jaguar gördüm hemen yanımda bitti, önümde bana doğru gelen sarı çizgili kedi ama büyük kediye benziyor ama dişi aslan bağırmaya başlıyorum yardım eden yok mu diye sabah 7.03 de içimde büyük korkuyla uyanıyorum.

Biraz konuları saçma oldu ve ayrıntılı yazdım. hayatımda 2. defadır büyük kedileri görüyorum. yorum yaparsanız memnun olurum

Rüyada dişi aslan görmek anlamı

Merhaba, gördüğünüz rüya, oldukça güçlü, çevresi geniş ( zenginde denilebilir) birisinin büyük bir yardımını – desteğini görerek önemli başarılar kazanacağınızı ve başarıların sonunda kazanımlarınızı gereksinimi olanlarla paylaşacağınızı işaret etmektedir. Aslan konusunda rüyada aslan görmek sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Dişi Aslan Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda dişi aslan gördüm.

Bu dişi bir aslan, bir siyah köpeği yalıyordu ve benimle konuşuyordu ve etrafımızda 7 tane yavru kedi dolaşıyordu. Rüyanın manası neye işarettir. Şimdiden çok teşekkür ederim.

23. 05. 2012 / 12:36 tarihinde gönderilmiş

Rüyada dişi aslan öldürmek
Merhaba, rüyamda eşimle birlikte bir sokaktan geçerken önce yanımızdan geçen ve saldırmayacağını düşündüğüm 5 adet dişi aslandan biri arkamızdan gelip beni kolumdan yakalıyor ve ısırıyor, onunla boğuşuyor ve tek elimle boğuyorum, gözleri kayıyor, bayılıyor ya da ölüyor bilmiyorum? Yeni doğum yaptım, iki kızım var, çalışıyorum rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Ruyamda dişi bir aslan gördüm bana saldırdı bende ondan kurtulmak için büyük bir ağaca tırmandım sonra aslanında tirmandığını gördüm bana yaklaşdığında yanımda metal şeyle ona vurmaya başladım sonra aslan pes ettı ve gitti böylece Ben ondan zarar almadan kurtuldum. Bu hayra mı veya şerre mi işaret? 21, Erkek, Bekar, Çalışıyor

Rüyanız kesinlikle hayırlara işaret olup, Rüyada dişi aslan görmek, erkekler için çıkarlarını korumak amacıyla büyük bir çaba içine girileceğini temsil eder. Yani mücadele girdiniz ya da gireceksiniz ve kazanacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir