Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dişinde Oyuk Görmek

Rüyada dişinde oyuk görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda ön üst dişlerimden birinin ortasında kare şeklinde bir oyuk açıldığını gördüm, dişim güzel görünüyordu ancak tek bir dişin kırılma olmadan erime veya çürüme gibi bir sebeple ortasının kare şeklinde oyulmuş gibi görülmesinin ne anlama geldiğini çok merak ediyorum, bunun kötü bir duruma yol açacağını düşünüyorum, lütfen yardım edin.

Teşekkürler. Serkan’ın rüyası. Rüyanın ana unsurları: ön dişler, üst dişler, dişte oyuk, kare şeklinde oyuk. 30 Ağustos 2012, 12:35

Rüyada dişinde oyuk görmek tabiri

Serkan merhaba, rüyanız çok enteresan ancak bana göre hiçte korkulacak bir mesaj vermiyor.

Bana göre rüyanız, gerçek hayatınızda kendinizi gereksiz bir endişe içinde hissettiğinizi simgeliyor. Bu endişe sizi o kadar çok etkilemiş durumda ki, endişeye yol açan olayın sadece sizin başınıza geldiğini düşünüyorsunuz ancak hiç te öyle değil. Az endişeli bir yaşam dilerim. Bu konuda rüyada diş görmek sayfasını da okuyabilirsiniz.

“Rüyada Dişinde Oyuk Görmek” için 3 yanıt

rüyamda üst ön iki dişimin yuvarlak bir şekilde oyuldugunu görüyordum bunu anneme söylüyordum ama annem oyuk olmadığını söylüyordu, ben ise baktıgımda yuvarlak bir sekilde oyulmuş olduğunu görüyordum, lütfen yorumlar mısınız?

Merhaba, rüyamda dişimin düşeceğini hissediyor elimi dişime atıyorum. Hiçbir müdahale ya da güç göstermiyorum ama ön dişlerimden biri elime geliyor. Diğerinin de düştüğünü hissediyorum o da aynı şekilde elime geliyor. Avucumda dişlerimi topluyorum. Üzülerek aynaya gidiyorum. O iki dişim elbette yok. Ama ilginç bir durum daha var. Var olan iki ön dişimden biri tam ortadan oyulmuş. Dikdörtgen şeklinde bir oyuk var. Diğeri ise kırık gibi. Hiçbir acı hissetmedim ve bunları hiç kimse yapmıyor. Kendiliğinden oluyor. Yorumunuz benim için Çok önemli teşekkür ederim hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir