Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dişinden Kılçık Çıkarmak

Rüyada dişinden kılçık çıkarmak neye yorulur?

İş görüşmesinden geldikten sonra gece uykumda patron olacak insanla aynı arabadayız, ben dişlerimden ona bakarak kılçık çıkartıyorum, öyle büyük kılçık var ki dişlerimden çıkarttım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Ekin tarafından 2 Haziran 2013, 23:21 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada dişinden kılçık çıkarmak tabiri

Ekin merhaba, gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda acelecilik huyunuz olduğunu ve bu huyunuzu derhal bırakmanız gerektiğini simgelemektedir. Unsurlara bakmak gerekirse;

Rüyada diş görmek genellikle iyiye yorulmaz, hastalık, sıkıntı, üzüntü gösterir. Rüyada dişler veya dişlerle ilgili şeyler görmek dikkatle analiz edilmelidir. Dişlerinin arasından yiyecek çıkarmak, besin artığı çıkarmak, sağlıkla ilgili bir kaygınız olduğunu ve bu kaygıyı üzerinizden atamadığını simgeler.

Rüyada kılçık görmek içinde bulunduğunuz, taşımakta olduğunuz negatif enerjiyi pozitife çevirmek için farklı yollar, değişik kanallar bulmanız gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Dişinden Kılçık Çıkarmak” için bir yanıt

Rüyada azı dişi görmek
Ruyamda dilimle hareket ettirerek Azı Dişim Cikiyor Ve elime alip Disin Ortasinda pislik gibi yipranik bir yapi var, onu elimle cikartip disin ortasi bosaliyor sonrasini hatirlamiyorum .. ruyamin yorumu nedir merak ediyorum tsk ederim kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir