Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Dişinin Acıdığını Görmek

Rüyada dişinin acıması neye işaret eder?

Merhaba, Ben dün gece hacet namazı kıldım ve Allah’tan ilk bebeğimin ölümünden sonra tekrar hamile kalmayı istedim. Rüyamda sol alt arka taraflardaki dişlerden birinin acıdığını ve sonrasında aynaya baktığımı gördüm. Dişim sallanıyordu ve altından yeni bir diş çıkıyordu. Sonra bu diş elime düştü.

Her sitede farklı bir şey yazdığı için yine size yazmak istedim. Yorumlarsanız çok sevinirim. Rüyada dişinin ağrıdığını, dişinin sallandığı, yeni diş çıktığını görmek ne demektir? Hayırlı günler

Rüyada dişinin acıdığını görmek neye yorulur?

Değerli okurum, her sitede farklı yazıyor demeniz çok doğru bir tespit. Topraktan mantar çıkması gibi her gün onlarca yeni site ortaya çıkıyor ve çoğu birbirinin aynısı. Ana sayfamızda okuduğunuz gibi bizim sitemizi bir bir kopyalayarak yayınlayan kişiler de işin başka acı yönü.

Rüyada diş görmek genel olarak makbul değildir, sıkıntılar, sağlık sorunlarına işaret eder. Ancak sizin rüyanız çok değerli olup, derin anlamlar taşımaktadır.

Rüyada diş ağrısı çekmekdiş ağrısı çektiğinidişlerinin ağrıdığını görmek, Yaşamınızda bir boşluğu ya da bir durum yada olay karşısında korku ve güvensizlik duyguları çektiğinizi gösterir. Kendine güven eksikliğini hemen üzerinizden atmanız gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada diş dökülmesi, gerçek yaşamınızda ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada diş düşmesi ise aynı zamanda kötü bir haber almak işareti olabileceği gibi, kötü bir sağlık durumu hakkındaki korkularınızın gerçeğe dönüşebileceğini de gösterebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Gördüğünüz rüyanın en ilginç yanı ağrıya, sallanan dişin düşmesi ve yerine yeni dişin çıktığını görmenizdir ve bu uyanık hayatınızda her türlü eleştiriye karşı hemen savunmaya geçme huyunuzdan vazgeçip, her eleştiriden kendinize zarar geleceğini düşünmeyi bırakıp, karşınızdaki ile aranıza bir kalkan ya da bariyer koyarak onları kendinizden uzaklaştırmaya son verdiğinizde her şeyin değişeceğini, hayatınızdaki boşluk veya size endişe veren durumun sona ereceğini, kendine güven duygunuzun yerine geleceğini işaret etmektedir.

Sonuç olarak rüyanız demektedir ki; yaşama olumlu bakın, karşınızdakini dinleyin, dua ve sabırla her şey dilediğiniz yönde gelişecektir.

“Rüyada Dişinin Acıdığını Görmek” için 5 yanıt

Rüyada dişlerinin sallandığını görmek
Rüyamda dişlerim sallanıyordu. Ben de çenemdeki alttaki dişleri tek tek çıkarıyordum. Genel olarak köpek dişlerim idi bunlar. 7 tane diş çektim aldım ağzımdan.
Daha sonra sallanan ve aldığım dişleri sayarak bir selpak mendile koydum, kan yoktu fakat acısını hissediyordum. Başka bir ayrıntı hatırlamıyorum.
Bunun anlamı nedir? şimdiden teşekkürler. 16 yaşında kızım.

Rüyamda üst iki dişim elimi değdiğim anda hafif acıyarak yere düştüler, nasıl bir anda düştüklerini anlamadım bile, hemen eğilip ikisini de yerden aldım ve tekrar taktırmak için sakladım, çünkü ikisi de beyaz idi ve çok sağlamdı bu kadar net görmek ve hissetmek bana ilginç geldi yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyamda üst azı dişimin sallandığını ve acıdığını, aynı zamanda alt çene dişimin dolgusunun düştüğünü gördüm, lütfen yorumlar mısınız teşekkürler.

Rüyamda köpek dişlerim çok ağrıyordu bi yandan da dişlerimi sıkmaktan kendimi alamıyordum. Babam önümde ben arkasında gidiyoruz ama babam beni hiç umursamıyor sonra sağ köpek dişim ve etrafindakiler dökülüyor kan tükürüyorum ben de. Dökülenleri toplamaya çalışıyorum ama toplayamıyorum. Ne anlama geliyor bu rüya ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir