Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dışkı Görmek

Rüyada dışkı görmek neye işarettir?

Rüyamda bir şeyden kaçmak için tuvalete gidiyordum, iki kız arkadaşımda denizden çıkmışlar ve arkalarına öbek öbek kum yapışmış, onları birbirlerine gösteriyorlardı. Okula o halde üstlerine kıyafet giyip gelmişler, üstlerinde normal kıyafet değil öbek öbek kum var.

Neyse bunu çok saçma buluyorum, sonra bir arkadaşımı hatırlıyorum diğerini değil, kızlar tuvaletinin duvarına çömeliyor ve gülerek pisliyor ama bir insanda o  kadar bağırsak yok yani, diğerininde elinde hortum var, basınçlı su, diyorum ki “o pisliğe doğru tutma, bize de sıçrar” kızda inadına ya da duymadığı için suyu oraya tutuyor, oradaki pislik neredeyse temizleniyor ama bana sıçradığını sanmıyorum öyle. Bu rüyanın tabiri nedir. Teşekkür ederim. Nalan

Rüyada dışkı görmek yorumu

Rüyada dışkı görmek

Rüyada dışkı görmek para, bolluk anlamlarına gelir. Ne kadar çok görülürse o kadar para anlamına gelir. Dışkı insan pisliği, hayvan pisliği, bok, insan atığı, insan boku, hayvan boku anlamındadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bok görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dışkı Görmek” için 7 yanıt

Ben rüyamda kendimi pisliğimi yaparken gördüm, merdivenlerde kardeşim var, oda “abla pislik yapmışsın, temizleyelim” diyor, temizliyoruz. anlamını anlayamadım iyi günler.

ben rüyamda kardeşimin dışkısını elımde poşetle sarılı bı şekılde taşıyordum… birde aynı gün arkadaşlarla ava gitmişiz mezarlıkta dolaşıyoduk elımızde esrar vardı ama ıçmıyoduk eve gelınce kuzenım artık ben gelmıcem bıdeha eşım kızıyo fılan dedı. yorumlarınız ıcın sımdıden teşekkürler..

Ersin selam, rüyanız önünüzde bol kazançlı bir gelecek olduğunu, ancak sizi çekemeyenlerin de çok olacağını simgelemektedir.

Rüyada tuvalette dışkı yapmak
Ruyamda abimlerin tuvaletindeyim ve dışkımı yapıyorum, o kadar çok ki.
Sonrası tuvalet kapısının önünde duran eskiden beri tanıdığım birine tuvalet taşından dışkıdan alarak tuvalet kapısının arkasında duran çöp kutusuna koyup veriyorum sonrasında uyandım. 45 yaşında bekar erkeğim.

Tan merhaba. Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda kazancınızın artacağını simgelerken, kazancınızı başkalarıyla paylaşmanız sebebiyle itibarının daha da artacağını ifade etmektedir.

Rüyamda sol üst cenedeki dişimi kendi elinle kırıyorum un ufak oluyor kusmak ıcın tuvalete gıttıgımde lavabonun icinde insan dıskısı goruyorum ve kusmaya baslıyorum ben kustukca dışkı azalıyor acaba rüyamın anlamı nedir cevaplarsanız sevinirim. tesekkurler.

Rüyamda hep insan pisliği görüyorum, sadece bakınıyorum, kız kardeşimin çamaşarında varmış bilmeyerek giydim ve cıkarttım yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir