Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dişli Görmek

Rüyada dişli görmek neye çıkar?

Rüyada ölmüş amcamı gördüm, amcam geçen sene kalp krizinden öldü, sanki ölmemiş gibiydi. Amcam hayatta taksiciydi, rüyamda da taksisiyle beni ve eşimi eşimin memleketi Bodruma götürüyor. Yolda giderken arabanın alt kısmından çatırt diye güçlü bir ses geldi ve arabanın kontrolünü kaybetti, araba bir sağa bir sola savruldu sonunda zorla durduk. Amcam “arabanın şanzımanı dağıldı, zaten dişlilerden sesler gelmeye başlamıştı, siz inin ve bir araba bulup gidin, ben arabayı tamirciye götürmem lazım” dedi. Bana 5 ya da 6 tane kadar 1 liralık bozuk para verdi,  alırken çekinir gibi oldum ama aldım, eşim çocuğum ve ben dolaşmaya çıktık, bir havuzlu ev gördük, herkes ayaklarını havuza sokuyordu, suyun içinde bir kaç çeşit böcek vardı, bende korkmadan ayaklarımı soktum.

Rüyada dişli görmek tabiri

Muharrem selam, lütfen ilk önce rüyada ölü görmek sayfasını okuyun.

Rüyada dişli görmek hayatınızda yeni bir proje ile birlikte hareket etmeye hazır olduğunuzu gösterir. Dişli kutusu ise kişinin yeni bir yöne doğru gideceğinizi ifade ederken aynı zamanda hedefe ulaşmak için her yolu denemek gerektiğini anlatır. Bozuk veya kırık dişli görmek rüyayı gören kişini bazı olaylardan yorgun düştüğünü ancak bunu söylemeye cesaret edemediğini, başarısızlık korkusu taşıdığını anlatmaktadır. Arızalı dişli kutusu kişinin yaşadığı bir rahatsızlık veya üzülecek bir durum olduğunu ancak bunun yakında iyileşeceğini gösterir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise sizin hayatta yeni bir şey istediğinizi ancak bunu elde etmek için  hayatınızda belki de hiç alışılmadık farklı bir şeyler yapacağınıza delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir