Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Diyanet Görmek

Rüyada diyanet işleri kurumunu görmek neye çıkar?

Ben 17 yaşında öğrenci kızım. Rüyamda tanımadığım bir evdeyim, güya orası bizim evimiz imiş ama gerçekteki evimiz değil burası. Evin hemen yanında kocaman bir cami var ve işin ilginç yanı hoca ezanı sürekli yanlış okuyor. Camiye gidip hocayla konuşuyorum ve durumu anlatıyorum, hoca bana kızıyor ve “ben yılların hocasıyım, bana ezanı mı öğreteceksin bacak kadar boyunla” diyor, ben bu cevaba üzülüyorum. Sonra hoca ezan okurken ezanı telefonuma kaydedip diyanet işlerine gönderip, hocanın ezanı yanlış okuduğunu şikayet ediyorum. Sonra diyanet işlerinde birileri beni arayıp tebrik ediyorlar, hocanın gerçekten yanlış okuduğunu söyleyip düzelteceklerini söylüyorlar, bu neye delalet sizce? Not: ben kapalı beş vakit namazını kılan biriyim, bir kaç aydır bazı özel nedenlerle namazımı bıraktım, bununla ilgisi olabilir mi?

Rüyada diyanet işlerini görmek yorumu

Sevgili kardeşim, seni yanlış yönlendirmek istemediğim için kısa cevap vereceğim. Gördüğün rüya büyük ihtimalle yaşamının manevi yönünde bazı sıkıntılar yaşadığını, bir şeylerin yanlış gittiğini ifade etmektedir ki zaten sen bunu farkındasın. İnşallah problemini çözüp namazına yeniden başladığında kendini tekrardan iyi hissetmeye başlayacaksın ve her şey yoluna girecek.

Rüyada Diyanet işleri, diyanet kurumu, diyanet başkanlığı görmek; korunma, özel bir mesaj, manevi alemden mesaj, nurani varlık anlamlarını simgeler. Rüyada Diyanet işleriyle görüşmek, görüştüğünü, danıştığını, bilgi aldığını görmek hakiki iyilik ve idealist kavramları simgeler. Rüyada Diyanet işlerinde çalışmak, çalıştığını görmek her zaman başkalarına yardım etmek için hazır olduğunuz ve korunduğunuz manasını taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir