Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Diyet Görmek

Rüyada diyet görmek neye işaret eder?

İyi günler ben annemi yaklaşık bir ay önce kaybettim ve annem 44 yaşındaydı, babamda 36 yaşında vefat etti, bense 22 yaşındayım. Sanki bana bir şey anlatmak istercesine sık sık rüyama giriyor. Evlenmeyi planladığım bir kız arkadaşım var ve annem vefat etmeden önce bu kıza tanışmıştı.

İlk gördüğüm rüyamda rahmetli annemin diyet yaptığını gördüm. Annem yaşamında çok şişman biriydi ancak rüyamda zayıflamış ve anneannemle konuşuyordu, ben boynuna sarıldım “anne rüyama hoş geldin” dedim.

2. rüyamda ise kız istemeye gidiyoruz, herkes odanın içinde ancak annem yoktu, odadan dışarı çıktığımda “anne sende gelsene kız isteyeceğiz” dedim o ise masanın başında oturmuş kahve içerek bana gülümsüyordu, kolundan tutup odaya getirmek istedim ancak bir fırtına koptu ve onun yanına gidemedim, yere düştüm, üstüme toprak atılıyormuş gibi toprak gelmişti ve uyandım.

3. rüyamda ise annem anneannem ve annemin teyzesi yemek hazırlıyordu annem bana “o kızla evlenmeyeceksin” dedi ve anneannemde “o kız kısa kilolu napacaksın onu” dedi bende anneme bağırarak “bu kızla evlenmek istiyorum, bu kapıdan çıkarsam bir daha gelmem” diye bağırmıştım rüyamı yorumlar mısınız şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyada diyet görmek neye yorulur?

Rüyada vefat etmiş anneyi görmek, annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder.

Rüyada diyet görmek, rüyada diyet yapmak veya diyet yaptığını görmek kendini kontrol etme ve kendi kendini disipline etmeyi gösterir. Rüyada kilo vermek, zayıflamak istediğini görmek kişinin reel yaşamında bir nedenle kendini cezalandırmak istediğini gösterir. Rüyada birinin diyet yaptığını görmek hayatınızdaki sağlıksız şeylerden vazgeçerek, dengeli yaşamak düşüncenizi simgeler.

Rüyada kız istemek, Kız isteme, kız istenmesi, istenmek, istendiğini görmek, en sık görülen, en çok aranan rüya tabiridir ve bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki linki tıklayarak okuyabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kız istemek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Diyet Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda kız kardeşimin zayıflamak için sürekli mavi fare yediğini gördüm. sürekli o farelerden kurtulmaya çalışıyordum ama beceremiyordum.bu ne demektir ?

Emine merhaba,
Gördüğün rüya hakkında bilgiyi fare rüya yorumu sayfasında bulabilirsin ki özetle anlatmak gerekirse rüya kız kardeşinin yanlış yolda olduğunu göstermekte, bazı şeyleri başarmak için önce kendine güvenmeyi öğrenmesi gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir