Rüyada Diz Çökmek

Rüyada diz çökmek neye işaret eder?

Rüyamda kumluk bir alanda tanıdığım ve tanımadığım birçok arkadaşımın olduğu bir ortamda çember kurmuş oturuyorum. Yanımda da yıllardır arkadaşlık ettiğim en yakın arkadaşım Merve oturuyor. Çemberin ortasında da tanımadığım bir erkek. Bu erkeğin elinde iki tane kertenkele var. Biri büyük ve yeşil diğeri gri turunculu renklerde küçük bir kertenkele.

Bu erkek bir anda elindeki kertenkeleleri bana doğru atıyor. Üstüme gelmesinler diye çırpınıyorum. Arkadaşım Merve beni korumak için kolumdan tutup beni sağa sola öne arkaya savurup savurup yere vuruyor. Kertenkeleler gözden kaybolunca yanına oturtuyor. Yerime oturduktan sonra. sağıma dönüyorum ve grili turunculu olan kertenkele bana bakarak alaycı bir şekilde güldüğünü görüyorum. sonra uzaklaşıyor. Arkadaşım Merve bana dönüp bir daha dikkatli olalım diyor. Uyandıktan uzun bir süre sonra kendime gelebildim tüylerim ürperdi sürekli.

Rüyada diz çöküp oturmak yorumu

Rüyada kumluk yerde olmanız aslında sizin gerçek hayatta bir iç  hesaplaşma, öz analiz yada iki durum arasında muhasebe yaptığınızı simgeler. Genel olarak kendine güvensizlik, duygusal travmalar, yaşamda bilinmeyen değişiklikleri işaret eder. Kumluk yerde arkadaşlarınızla bir arada olmanız ise sosyal ilişkilerinizde, arkadaşlarınızla iletişimde bir sıkıntı, sorun ya da endişeyi temsil etmektedir.

Rüyada diz çökmek ya da diz çöktüğünü görmek alçak gönüllülük ve tevazu gösterir. Rüyada diz çöken birisini veya diz çökmüş birini görmek başkalarının etkilerine açık olduğunuzu işaret eder. ( çember kurarak oturan arkadaşlarınız)

Rüyadaki kertenkele ise reel hayatınızda yakınında olan üzüntü habercisi, gammaz, fitneci birisini işaret ederken aynı zamanda ona karşı dikkatli olmak gerektiğine yorumlanır. Rengini kırmızı olması ise konunun ciddiyetini ve tehlikeyi ifade etmektedir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir