Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Dizi Film Teklifi Görmek

Rüyada dizi film teklifi görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda uzun yıllardır görmediğim bir erkek ve bir bayan arkadaşımı farklı günlerde ya dizilerde yarışma programlarında veya reklamlarda oynadıklarını görüyorum. Hatta bir tanesi oyunculuğa başladığında bana oyunculuk teklifi getirdiğini görüyorum. Bu rüyayı 2.kere gördüm. Bu rüyanın akabinde kendimi Beşiktaş İskelesinde karşı kıyıya geçmek için bankta vapur beklerken gözüm 2 bayana takılıyor, yaşları 40 civarında, sadece bakıp vapura biniyorum.

Farklı bir gün iş görüşmesi için uzak ıssız bir sanayi sitesi gibi bir yere gidip, görüşmeden fabrikaların arasında yürürken, bu 2 bayan elinde kolye gibi bir takıyı kollarına takmış, öğlen molası için dışarıda sohbet ediyordu, bana seslendiler “bakar mısınız siz biz geçenlerde Beşiktaş vapur iskelesinde gördük, buraya çok uzak”, bende “bir iş için Karşıya “Beşiktaş’a geçtiğimi, biraz gezinti yaptığımı”, söyledim. Onlarda “bizde ara sıra çıkar dolaşırız 2 arkadaş” dediler.

Cumartesi, Pazar günleri takı işi ile uğraştıklarını, şuan bir tekstil firmasında orta düzey yönetici olduklarını, hafta sonunda takılarını satmak için Kınalı – Büyük ada gibi bir yere gideceklerini söylediler ve “sizde gelir misiniz” gibi bir teklifte bulundular, kabul ettiğimde rüyam sona ermişti. Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Rüyada dizi film teklifi tabiri

Merhaba, rüyanızdaki ana unsurlar eski arkadaşlarınızı görmek ve tanımadığınız kadınlar görüp onlarla yeniden karşılaşmak olup aynı şeyleri işaret etmektedir: karşılaşmak.

Bu durum gerçek hayatınızda bir arayışta olduğunuzu, eskiden bildiğiniz, tanıdığınız birini ya da bir şeyi aramakta olduğunu ve bunun gerçekleşeceğini simgelemektedir. Rüyadaki diğer tüm unsurlar beynin senaryo eklentileridir. Öte yandan rüyada dizi görmek sayfasını da incelemek ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir