Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dizi Görmek

Rüyada dizi film görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir dizi filmde oynuyorum ve partnerim Çağatay Ulusoy imiş. Sonra kendimi Çağatay Ulusoy’la sevgili olarak görüyorum. Odamın balkonuna çıkıp saatlerce öpüşüyoruz.
19 yaşındayım, diğer kızların aksine aşırı bir hayranlıkta duymuyorum. Biraz son günlerde fazla yayınlanan dizi fragmanın etkisi olduğunu düşünüyorum. Erkek arkadaşımla evlerimiz karşılıklı ve biz balkondayken bizi görüyor. Cevap yazarsanız sevinirim.

Rüyada dizi görmek yorumu

Nuran merhaba, Bilindiği gibi dizi filmler toplumların beynini yıkamak, onları uyuşturmak, düşünmek ve okumaktan uzaklaştırmak için kapitalist sistemin kullandığı en büyük yöntemdir. İnsanlar farkında olmadan kendilerini dizinin içinde hissetmekte, olayları yaşamakta ve zihinlerinde canlandırmaktadır. Dizi çılgınlığı insanların rüyalarında dahi önemli yer tutmaya başlamıştır.

Rüyada dizi film görmekRüyada dizi film görmek gençlik yıllarınıza olan özleminizi, gençlik yönlerini yeniden ele geçirmek için arzunuzu işaret etmektedir. Dizi izlemek, dizi seyretmek, dizi seyrettiğini, dizi izlediğini görmek aynı zamanda sizin çökkün duygu durumunda, zihnen yorgun olduğunuzu ifade edebilir.

Rüyada bir dizide oynadığını, rol aldığını görmek rüyayı gören kişi için sevgi ve aidiyet eksikliğini simgeler, kişinin günlük yaşamında yer aldığı topluluk veya grupta kendini yabancı hissettiğini ve ait olduğu bir yer aradığını gösterir.

Rüyada bir dizi oyuncusu yada dizi yıldızı görmek rüyayı görenin gerçek hayatta çevresi tarafından daha fazla beğenilmeye veya takdir edilmeye ihtiyaç duyduğunu ifade eder. Bu rüya alternatif olarak rüyada görülen kişinin özellikleri veya karakteriyle ilgili inançlarını gösterebilir.

Rüyasında bir dizi yıldızıyla arkadaş veya sevgili olduğunu ya da onunla çıktığını görmek rüya sahibi insanın reel yaşamında arzuları ve isteklerinin sahip olduğundan fazla olduğunu, haddini bilmek ve daha alçak gönüllü olmak gerektiğini gösterir.

Rüyada Adanalı dizisini görmek Hayatınızdaki bir güvenlik açığını veya yaşamakta olduğunuz ilişkinizde bir kırılganlığı işaret eder. Rüyada Adanalı dizisini izlemek rüya sahibi kişinin, çok uzun bir zamandır çekmekte olduğu sıkıntıların üzerine daha büyük endişelere kapılacağı olaylar yaşamasına fakat daha sonra bu durumların düzeleceğine ve yaşanan problemlerin biteceğine ve güzel günlerin görüleceğine rivayet edilir.

Rüyada arka sokaklar dizisini görmek gerçek yaşamınızda yaptığınız bazı eylemlerin sonuçlarını kabul etmeniz gerektiği anlamına gelir. Bu rüyanın alternatif yorumu ise yapılacak işler ve gösterilecek üstün çabalar sonucu büyük başarı ve kazanç elde edileceğine, sorunlar ve sıkıntıların kolay bir şekilde halledilmesine işaret eder.

Rüyada kurtlar vadisi dizisini görmek büyük bir iş artışı yaşanacağını, hayırlı bir kısmete kavuşulacağını, çıkılan yolda yeni bir yaşama merhaba denileceğini, bu yaşama uyum sağladıktan sonra her alanda oldukça iyi mevkiye gelineceğini, sağlık problemlerinin kısa zamanda son bulacağını, yıllardan beri hayal edilen her şeye kavuşulacağını ve mutlu sona erişileceğini simgeler.

Rüyada Aşkı Memnu dizisini görmek iyimserlik ya da verimlilik artışı gösterir. Bolluk, büyüme ve bereket anlamına gelir. Bu rüyanın derin analizi ise sıkıntı ve problemlerin yakın zamanda ortadan kalkacağını, hayırlı ve iyi bir haber alınacağını, üzüntü veren bir olayın tatlıya bağlanacağını, uzun zamandır çözülemeyen bir sorunun nihayete ereceğini, maddi ve ruhsal bakımdan güzel gelişmeler kaydedileceğini, huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşanacağını, bereketli ve bolluk dolu bir döneme girileceğini, alınan kararlar sonunda büyük başarılar elde edilip ve feraha çıkılacağını temsil eder.

Rüyada kavak yelleri dizisi dürüstlük ve doğruluk veya tatlılık ve iyi bir servet simgeler. Kavak yelleri dizisini seyretmek bu rüya hayatı fazla ciddiye aldığınızı, kimi şeyleri biraz boş vermenin size iyi geleceğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir