Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bir Şeyi Dizmek

Rüyada bir şeyleri dizmek neye delalet eder?

Rüyamda kalabalık bir yerde ünlü bir bayan var ama rüyamda gerçektekine göre biraz daha çirkin imiş. Sonra tanımadığım bir kız sahne gibi bir boş alana bir sürü mermi çıkarıp onları s harfi gibi diziyor, sonrada o kurşunlar yeşil irice ve hafif uzunca yılana dönüşüyor. Bu rüyanın açıklaması nedir?

Kimden: lale
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 31
Medeni Durumunuz: Evli
Anahtar kelimeler: mermi, yeşil yılan, iri yılan, uzun yılanlar, ünlü bir bayan, kalabalık.

Rüyada bir şeyleri dizdiğini görmek yorumu

Lale merhaba. Ünlü birini görmek Yakında bazı olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağı anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder.
Rüyada mermi görmek iyi bir rüya değildir, hızla ortaya çıkacak istenmeyen bir durum veya hemen gelecek bir kötü haber işaretidir.

Tanımadığın kızın mermileri S harfi gibi dizmesi ilginç; Rüyada S harfi görmek Hamle, Atılım yapmak anlamlarını simgeler. İş ve genel Yaşantınız ile ilgili, doğru hamle yapmanız gerektiği, uyarı anlamında işarettir. Rüyada bir şeyleri dizmek, dizdiğini görmek çocukluk ve geçmişteki güzel anıları geri getirmek, yeniden yaşamak isteğinizi arzu ederken alternatif olarak gerçek yaşamınızdaki sorunları belirli bir sırayla, düzen içinde çözmeniz gerektiğini de işaret edebilir. Yılan konusunda bilgiyi yılan sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Bir Şeyi Dizmek” için bir yanıt

Uzaklarda olan sevdiğimin yanına gidiyorum, beni bir arkadaşının evine götürüyor ama ev çok güzel, huzur verici. Sevdigimin ailesi de orada, sevdigimin ailesiyle eski resimlerine bakıyoruz. Ben bir pencereden dışarıya bakıyorum ama çok yüksek bir yer, sonra oturduğu yerde sanki gokyuzundeymisim gibi uçuyorum, denizleri ormanları denizaltı görüyorum. Denizaltı oluyor karaya çıkıyor araba oluyor sonra o kadar sevdiğim beni silkeliyor “bana bir kahve yap aşkım içelim” diyor “tamam” diyorum, mutfağa gidiyorum bir bakıyorum bulasiklar yıkanmış, onları toparliyorum, elimden geldiği kadar durmadan çalışıyorum. Ev başkasının olduğu için yerlerini bilmiyorum ama diziyorum yinede. Sonra mutfağa sevdiğim geliyor kahveyi soruyor, bakıyorum ben is yapıyorum ben yapayım o zaman deyip kendisiyle bana Türk kahvesi pisiriyor, öyle uyandım, yorumlarsaniz çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir