Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada DNA görmek

Rüyada DNA ne demektir?

Rüyamda babam, babaannemin yüzüne büyük bir darbe alarak öldüğünü söyledi, dna örneği alınması için derisinden ince bir parça ve tavuk buduna benzeyen et parçası getirmişti. Ben de balkona çıktım. Aşağı kattaki balkonda ölü bir adam vardı ama pek ölmüş gibi değildi. Tabutu yarım açıktı ve bana bakıyordu. Ben de 3 kere “ne bakıyorsun” dedim, “Subhanallah” diyerek kafasını çevirdi. Uğraşlarınız için teşekkür ederim. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada DNA görmek tabiri

İrem selam, şu anda sağ olan babaannenin rüyada ölmüş olduğunu görmek çok değerli bir rüya olup, gerçek yaşamınızda sonradan pişman olacağınız kimi şeyleri yapmamaya ya da tersine olarak yapmanız gereken şeyleri yapmak gerektiğine işaret eder. Bu konuyu biraz daha açmak gerekirse sevdiğin yaşlı insanlar halen hayatta iken onlarla yeteri kadar vakit geçirmek, onları mutlu etmek, gönüllerini almak, sevmek ve sevilmek, paylaşmak, onları sevindirecek ya da onların gurur duyacağı şeyler yapmak gerektiğine yorumlanır.

DNA hakkında rüya görmek yaşama odaklanmak amacıyla her şeyi dikkatlice günlük yaşama taşımak gerektiğini göstermektedir. DNA testi yaptırmak kişinin yaşamın temel bileşenleri hakkında bir sorgu içinde olduğunu gösterir ve bu hesaplaşmayı tamamladığında huzura kavuşacağını gösterir.

 

Rüyada tabut görmek, ana rahmini ifade eder, yani kendini güvende hissetme arzusu taşıdığını simgeler. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Alternatif olarak tabutlar artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı ifade eder. Tabutun içinde önce ölü sandığınız, sonra konuştuğunu gördüğünüz adam ise şu anda depresif duygular yaşadığını, özgürlüğünün kısıtlandığını düşündüğünü temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir