Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Doçent Görmek

Rüyada doçent görmek neye çıkar?

Rüyamda üniversiteden bir doçent hocamla beraber hızlı hızlı yürüyorum, ben hocamın koluna girmişim, kaldırıma benzer küçük tümseklerden geçiyoruz, merdivene de benziyor, hocam neredeyse koşarak gidiyor, bende koluna sımsıkı tutunarak yürüyorum, küçük merdivene benzer tümseklerden gidiyoruz. Kolunu bıraksam orada kalacağım çünkü karanlık ve önümü görmüyorum, sadece onun adımlarına göre yürüyorum. Hiç konuşmuyoruz ve hızla karanlıktan yürüyoruz. Yorumlarsanız sevinirim.
Takma isim :aslı
Yaşınız :21
Cinsiyetiniz :bayan
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :muhasebe
Ruh haliniz :gelecek kaygısı

Rüyada doçent görmek yorumu

Aslı selam, gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda sahip olduğunuz korku ve endişeler hakkında bilgi vermekte, yaptığınız bir işte başarısız olma endişesi taşıdığınızı göstermekte ve güvenebileceğiniz, sıkı sıkıya sarılabileceğin birine ihtiyaç duyduğunu göstermektedir. Bu tür rüyalar özellikle yoğun stres altında yaşadığınız, yalnız kalma, terk edilme duyguları taşıdığınız dönemlerde bu tür rüyalar çok görülür.

Rüyada doçent görmek eğitim, öğrenim ve yüksek bilgiye ulaşma için çabaları simgeler. Rüyada doçent olmak, doçent olduğunu görmek yaptığınız bir işte veya bir alanda ön planda olacağınızı ve büyük bir atılım yapacağınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir