Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Doğa Koşusu Görmek

Rüyada doğa koşusu yapmak ne demektir?

Rüyamda yemyeşil tepelik bir alana kurulmuş bir koşu alanı içinde yaklaşık 10-15 kişilik bir gurupla beraber doğa koşusu yapıyoruz. Bu alan içinde patronum veya bağlı bulunmak zorunda olduğumu düşündüğüm bir kişi en önde koşuyor. Bu kişi sinirli birisi ve doğal olarak bende bu kişiyi sinirlendirmekten korkuyorum. Ben ise en arkadan ikinci sıradayım ve gruba yeni katılmışım.

Böyle bir doğa ortamında bulunmaktan hoşnuttum ancak koşuyu yarı istekli yarı isteksiz gerçekleştiriyorum. Daha sonra benim önümdeki bir kaç kişi koşuyu erken tamamlamak amacıyla kısa bir yol izlemek istiyorlar. Normalde gidilmesi gereken yol tepeden aşağı doğru dolambaç şeklinde fakat onlar bir yamaçtan kayarak patrona belli etmeden tamamlamak istiyorlar.

Ben önce kararsız kalıyorum daha sonra onların arkasına takılıyorum. Diğer gurubun aşağıya inmesini bekliyoruz. Önümdekiler iki tane kayma noktasından zamanı gelince kayıp patronla eş zamanlı olarak aşağıya ulaşıyorlar fakat sıra bana gelince aşağıya bakıyorum.

Bu esnada zaman kaybederken, önümde bir tel örgü ve ortasında iki kayma noktasının başında kapı beliriyor. Sonra bir kaç maymun ortaya çıkıp bu kapıları kilitliyorlar. Dolayısıyla sadece aşağıya bakıyorum. Patron herkesi sıraya diziyor bir terslik olduğunu anlıyor. Çevresine bakınıyor sinirli bir şekilde bağırıyor. Fakat benim olmadığımı anlamıyor. Ben ise yamacın yukarısından önce uzun yola bakıyorum. Uzun olduğunu görünce sakin sakin olanları izliyorum. Aynı zamanda önümde maymunlar oynamaya devam ediyor. Ama benim tavrım daha çok olanları umursamaz yönde. Şimdiden teşekkür ederim. Öğrenci- Bekar – Erkek – Yaş 23

Rüya temaları : yemyeşil alan, tepelik bir yer, koşu alanı, patronunu görmek, sinirli birisi, yamaçtan kaymak, tel örgü, bir kaç maymun.

Rüyada doğa koşusu görmek tabiri

Rüyanız 3 ana tema üzerinde incelenebilir.

1. küçük bir sağlık problemi yaşıyor olabilirsiniz. Koşu yaptığını görmek bu sağlık sorununu çözmeye çalışmak istemek anlamındadır.
2. İş ve sosyal ilişkilerinizde pasif kaldığınızı, ön plana çıkmak istemediğinizi işaret etmektedir.
3. rüyanızdaki maymunlar aldatma, yaramaz işler ve yalan söze işaret etmektedir.

“Rüyada Doğa Koşusu Görmek” için bir yanıt

ruyamda bir işe girmişim ve vazgeçmişim, arka tarafta yangın merdiveninden aşağıya inmek istiyormuşum, üst katta tanıdığım bir patron varmış bana kızarak baktı ve telefonla konuşuyordu, merdivenler eksik ağlıyorum bana yardım inmem için 2 tane gelin damat varmış yardım etmek istediler, biri beni indirdi merdivenlerden ve ben eve geri döndüm. bana yardım etmedi inmem için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir