Rüyada Doğa Üstü Çocuk Görmek

Rüyada doğa üstü çocuk neye işarettir?

Rüyada eski oturduğum evde, 4-5 yaşlarındaki yeğenimi değişik bir siluette ve kötü ( doğa üstü ) ve saldırgan bir şekilde gördüm. Onu evin tuvaleti ve yatak odasında beyaz temiz bir yatağın ortasında gömülü olarak klozet şeklinde gördüm, odaya giriyorum çok sıkışık halde çişimi yapmaya çalışırken, küçük çocuk bir anda odaya girip durmadan üzerime atlıyor, ben onu itiyor, atıyor, ısırıyor ve kendimden uzaklaştırmaya çalışıyorum, ancak atlayıp tekrar ediyor.

Salona koşuyorum, annem babam koltukta otururken onların arkasına geçiyorum ” bundan ne zaman kurtulacağız diyorum ” o 16 yaşına geldiğinde ablan emekli olacak ancak o zaman diyorlar, o anda dahi koşarak üzerime geliyor diyorum, annemde üzerine gelirse salla camdan dışarı at diyor bıkkın bir şekilde. Rüya temaları : evin tuvaleti, saldırgan, siluet, yatak odası, yeğen, eski evini görmek, temiz yatak, yatak odası, klozet.

Rüyada doğa üstü çocuk görmek tabiri

Rüyanız, çevrenizde sizi sıkan, üzüntü veren birileri olduğunu işaret etmektedir. Bu kişiler sizin en yakınlarınız dahi olabilir. İnsanları olduğu gibi kabul etmeli ve sizi üzdüklerini kendilerine ifade etmelisiniz şeklinde yorumlanır.

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+

2 Yorum yapılmış

  1. Zeliha dedi ki:

    Doğa üstü hareketler görmek
    İyi günler, adim Zeliha, 20 yaşındayım, bekarim, öğrenciyim. Bugün gördüğüm ruyada bir ev vardı, tanımadığım bir ev, içinde doga ustu hareketleri olan bir cok değişik şeyler vardı ve bize zarar vermeye çalışıyorlardı. Birini cok iyi hatırlıyorum, ceviz büyüklüğünde bir beyindi, ben iğneyi batirmistim, iki yandan ipi vardi, çekip tutmaya çalışıyordum, bayağı ugrastiktan sonra bir yerde yakaladim ve ortadan ikiye kestik. Daha böyle tuhaflikta bir cok sey vardi ve her yer sanki savaş alani gibiydi. Daha fazla sey yaşadım rüyada ama sadece burasini cok net hatırlıyorum. Şuanki ruh halimi söylemem gerekirse de ailemden uzak bir sehirde okuyorum, para konusunda sıkıntıdayim ve cok yakin arkadasimla ailemden gizli eve çıkmayı dusunuyorum ama cok muallaktayim. Simdiden cok tesekkur ederim cevaplasaniz da cevaplamasaniz da yeniden iyi gunler.

    • Admin dedi ki:

      Sevgili Zeliha, görmüş olduğun rüya gerçek hayatta kendini emniyette hissedememek yüzünden büyük bir stres altında ezildiğini ve ağır baskının tüm yaşamını alt üst ettiğini anlatmaktadır. Sen aydın bir insansın ve bu zorluk, sıkıntılarla baş edebilirsin. Allah’a güven, ona sığın, ondan yardım iste ve yapman gereken sorumlulukları yerine getir. Her şeyin inanılmaz bir şekilde yoluna gireceğine inanabilirsin. Bunları laf olsun diye söylemiyorum. İnanılmaz yokluklar, sıkıntılar, kaygı ve korkularla üniversiteyi bitirmiş ve hayal dahi etmediği güzel şeylere kavuşmuş bir büyüğün olarak yazıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*