Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Doğacak Çocuğunun Kar İle Oynadığını Görmek

Rüyada doğacak çocuğunun kar ile oynaması ne demek?

Bu rüyayı eşim bugun görmüş, eşim 8 aylık hamile ve bir kız çocuğu beklıyoruz, aksam vaktı dışarıda kar var, hava çok soguk degıl, çok karanlıkda degıl, benim kız durmuyor “cıkalım, bende kaymak ıstıyorum” dıyor bana. Bende “babanı ara, ızın verırse cık” dıyorum, neyse bız yukarı komsuma cıktık onun ogluyla ındıler, bende camın önüne oturmusum, 4. kattan asagıya bakıyorum, asagıdan bagırıyor “anne, anne” dıye.

Çocuklar oynuyorlar, kalabalık kayıyorlar, sonra bunu kaydırırlarken bu arkadaslarının elınden cıkıyor, karların arasına gömülüyor, çocuğu arıyorum, aglaya aglaya yok bulamıyorum. Sonra karı alt ust ederken uzerınde mor bir mont oluyor, sıkı sıkıda sardım cocugu. Ruyayasında kızımız 3-4 yasında.

Rüyada doğacak çocuğun karla oynadığını görmek yorumu

Eşinizin rüyası klasik bir hamile rüyasıdır ve doğacak çocuğunuz hakkındaki endişeleri simgelemektedir. Bu endişeler; sağlığı nasıl olacak? iyi bir anne olacak mıyım? çocuğumun istikbali ne olacak? gibi endişelerdir ve bu endişeler insanın genetiğinde vardır. Lütfen rüyada hamile görmek sayfasını ziyaret edip, dikkatle okuyunuz. Rüyanın unsurları: kar, karda kaymak, mor mont. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hamile görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Doğacak Çocuğunun Kar İle Oynadığını Görmek” için 2 yanıt

Merahaba ben de dün gece rüyamda odamın penceresinden karı yağışını seyrettiğimi gördüm. Lapa lapa kar yağıyordu. Çok az yeri de kaplamıştı bembeyaz. Bu rüya iyimi kötümü ben anlamadım. Burda hastalık üzüntü diyor.

Duygu, Mevsimsiz görülen kar rüyası, hayatınızda ani değişiklikler nedeniyle hayatınızın hareketleneceğini işaret ederken, bu kar yağışının hoşunuza gitmiş olması hareketlenmenin iyi yönde olacağını gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir