Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Doğalgaz Patlaması Görmek

Rüyada doğalgaz patlaması görmek neye işarettir?

Rüyamda bir tane binanın içindeyiz. Ailem var yanımda sonra o binanın alt katlarının birinde patlama olacakmış.doğal gaz patlaması ama bizim patlamadan haberimiz var ve son saniyelerde fark ediyoruz. Ben kardeşlerimi falan alıyorum çıkarıyorum annemler koşarak çıkıyor. Sonra büyük erkek kardeşim içeride, ben son saniyeler kalmış patlamalara onu çağırıyorum duymuyor ve gelmiyor, en sonunda atlıyorum içeriye, onu kucağıma alıp çıkarıyorum. Hepimiz dışarıdayız, gökyüzünde öyle bir şimşek çakıyor ki sanki kıyamet kopacak. Şimşekler normal hayattaki gibi değil, havai fişek gibi şekiller oluşturuyor ve renkli.

Babam yanıma binanın dışında oturuyor, annem bizden biraz uzakta büyük erkek kardeşimin yanında ama küçük erkek kardeşim binanın girişinin altında. Biz o saniyelerde çocuğun neden orada olduğunu bilmiyoruz. Sonra şimşekler çakarken benim üzerime bardaktan boşalırcasına renkli su dökülüyor. O anda sadece benim üzerime dökülüyor ve şimşekler gibi suda renkli. Kıyamet kopuyor gibi ama fazla korkuyor görünmüyoruz, sanki normal şimşek çakıyor gibi sakiniz. Sonra benim üstüme dökülen yağmur gibi o binanın altındaki küçük kardeşimin üzerine de dökülüyor, biz biraz gülümsüyoruz. Sonra yapı patlıyor, binanın girişindeki çatı küçük kardeşimin üzerine düşüyor ve o anda ben çok kötü ağlamaya başlıyorum.

Babama bakıyorum oturduğu yerde üzüntüden felç geçiren insanlar gibi surat biçimi değişiyor, öylece bakıyor sanki delirmiş gibi . Yani birden inme inmiş gibi. Annem “koşun belki yaşıyordur” diyor ağlayarak. Koşuyorum tuğlaları kaldırmaya altına bakmaya çalışıyorum, arkadan birisi “çocuk bunun altında param parça olmuştur” diyor. Sonra bir kaç tuğla kaldırdıktan sonra elime bir et parçası ama öyle kırmızı kanlar içinde değil, beyaz oyuncak bebeklerin dış yüzeyi gibi. Kardeşimi kol bacak bölgesi olduğunu düşünüyorum o parçanın ama çok küçük oyuncak bebek kolu gibi ama ben onun olduğunu düşünerek ağlamaya devem ediyorum.

Kendi hakkımda bilgim: 15 yaşında lise öğrencisiyim gelecekle ilgili meslek, evlenme konusunda hayallerim var. Hayallerimi abarttığımı düşünüyorum, yani elde edemeceğim şeyler için dua falan ediyorum. Dinim konusunda çok hassasım, hatta dinimle ilgili ilginç rüyalar gördüm, onları da size aktarmak istiyorum. Küçük binanın altında kalan kardeşim 4 yaşında. Diğer büyük kardeşimde 8. Rüyamda onu da kucağıma alıp kurtarmıştım. Aileme çok düşkünüm ama hiç biriyle anlaşamıyorum. Rüyalarımın nedeni de bu olduğunu düşünüyorum. Hatta geçenlerde ailemde birini kaybettiğimde neler yapacağımı falan düşünmüştüm, belkide bundan kaynaklanıyor. Gönderen K.

Rüyada doğal gaz patlaması görmek nasıl yorumlanır?

K. merhaba, belki dikkat etmişinizdir öncelikle mail yoluyla gelen rüyaları cevaplıyoruz, daha sonra siteden yazılan rüyaları yorumluyoruz. Mail ile gelen başvurulara öncelik vermemizin nedeni, okuyucularımız bilgisayarının karşısında acele etmeden, düzgün cümlelerle rüyalarını yazsınlar, hem biz hem diğer ziyaretçilerimiz rüyaları memnuniyet ile okusunlar diye. Aslında rüyanı silecek, hiç cevaplayamayacak idim, sonra cevaplamaya karar verdim, belki hem sana hem başka okurlarımıza yararı olur diyerek.

Lütfen gönderdiğin mesajı okur musun? Kullandığın kelimeler, cümleler hoşuna gidecek mi? felan, filan, falan kelimeleri çok fazla ve gereksiz yere kullanıyorsun. Bu kelimeler gayri ciddiliği yani ciddiyetsizliği göstermekte. Bizler koca koca adamlar, kadınlar sizlere zaman harcayıp yardımcı olmaya çalışıyoruz, bunun karşılığında sizlerden de bunun karşılığında emeğimize saygı bekliyoruz.

Arkadaşlarımızla karar aldık, içinde falan, filan, felan, gidiyo, geliyo gibi kelimeler geçen rüyaları kesinlikle yayınlamayacağız. Sabrım, gönderdiğin rüyanın sadece ilk cümlesini okumaya dayanabildiği için sana açıklama yapma imkanım kalmamıştır. Yaşamında başarılar dilerim.

Rüyada gaz patlaması görmek rüya sahibi kişinin yaşamında ani bir gelişme sonucu yaşamının alt üst olacağını, hayatının her alanında gerileme yaşayacağını, maddi bir kayıp ihtimali olduğunu veya bir gönül ilişkisinde kişiyi öfkelendirecek bir durum yaşanacağını gösterir. Doğalgaz patlaması, tüp patlaması terimleri de aynı şekilde yorumlanır. Bu yazıyı okuyan diğer okurlarım rüyada patlama görmek sayfasında daha detaylı bilgi bulabilirler.

“Rüyada Doğalgaz Patlaması Görmek” için 4 yanıt

Rüya yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Evime giriyorum, mutfaktayım, ocağı açmaya çalışıyorum alev almıyor, bir kere bir kere bir kere daha deniyorum yine yanmıyor. Herhalde gaz sıkıştı diye kapatıyorum. Kapattıktan sonra bir büyük gaz patlaması oluyor, patlama anındaki o gazın kuvvetini görebiliyorum ve kendi kendime tamam bu patlamadan sağ çıkamayacağımı düşünüp kendimi boşlukta gibi hissedip tamam ben ölüyorum diyerek gözlerimi kapatıyorum, ben artık öldüm diyorum ve dünyada geride bıraktıklarım ve yapacaklarım aklıma geliyor. Yani öldüğüme inanıyorum artık.

Ben Türkçe öğretmeniyim.Tesadüfen rüyayı ve sitenin cevabını okudum. Rüyayı gönderen arkadaşı böyle saçma sebeplerle aşağılamanızı anlayamıyorum. Bende okudum rüyanın tamamını ama hiç de bozuk bir Türkçesi olduğunu düşünmüyorum. Rüya yorumlamaktan sıkılmışınız böyle halktan insanları aşağılıyorsunuz. Onlarda sizi ciddiye alıp rüyalarını anlatıyorlar. Hayatımda böyle rezil bir bahane görmedim. Birde Allah rızası için yaptığınız iş bu. Sizde hoca olacaksınız işte. Devlet sizin gibiler yüzünden bu halde. Halkı aşağılayarak kendinizi yücelttiğinizi zannediyorsunuz.Muhattab olamaya değmezsiniz ama sabrımı aştı o yazdıklarınız. Allah ıslah etsin.

Hocam merhaba, ben hoca değilim, işletme masteri yapmış emekli bir elektrik mühendisiyim. Bizim zamanımızda öğretmenlerimiz bize gerçekten okumayı, okuduğunu anlatmayı öğretmişlerdi. Yazının tamamını dikkatle okumuş olsaydınız yazının Türkçe’ye çevrilmiş hali olduğunu anlardınız. Orijinal yazıda yer alan ve aşırı miktarda kullanılan falan, filan, felan, gidiyo, geliyo kelimelerinin kullanılmaması ya da doğru kullanılması gerektiği okuyucuya anlatılmıştır.

Sitenizde sizin yaptığınız bir yoruma tanık oldum arkadaşın biri rüya yorumunda falan filan gibi terimleri kullandığı için onu resmen aşagi görmüş hatta rüya yorumuna bile cevap vermemişsiniz kendinizi üstün görerek koca koca adamlar tabirinde siz bir hizmet için bu siteyi kurduysaniz insanlara yardımcı olmak için bu amaçla kurdunuz sizin haddinize değil insanları konuşmasına bakarak veya farklı şekillerde yargılamak eğer memnun değilseniz bu işi yapmayacaksiniz o kişi hiçbir şekilde size saygısızlık etmemiş fakat siz kendinizi nerde görüyorsanız artık falan filan kelimelerini kendinize saygısızlık olarak görüyorsunuz ki buda sizin ne kadar aşağı bir seviyede olduğunuzu gösterir kibirli olmanızı bir yana bırak sizin haddinize değil insanları yargılamak bu ahlaksızlık ve haysiyetsizlikdir siz bu işin profesyoneli değilsiniz öyle sayfa acipta insanlara yardımcı oluyoruz ayağına para kazanmak oluyor değil mi siz ilk önce insanlara nasıl yardımcı olunur karşınızda ki kişiye nasıl hitap edilir nasıl konuşulur saygı nedir bunu öğrenin ondan sonra insanlara yardımcı olma bahanesiyle kendinizi kandırıp yine para kazanırsınız bari bir iş yapıyorsunuz hakkıyla yapın ben bu sizin konuşmanizi kayıt altına aldım ve şikayet edeceğim ayrıca yaptığınız bu edepsizlik ahlaksızlık aşağılık terbiyesizliği elimden geldiğince bütün mecralar da duyuracagim benimde konuşmalarımda falan filan kelimeleri var siz şimdi seviyesiz olduğunuz için kendinizi koca adamlar kadınlar olarak kibirli bir şekilde banada hakaret edersiniz benide yargılar ve asagilarsiniz neyse önemli değil seviyesiz insan cahil insanlardır ve ben cahillerle bir olamam yada onlara hadlerini bildiremem imam ı Azam Ebu Hanife hazretleri bile tüm rakiplerimi alt ettim cahille baş edemedim demiş ben sizle baş edemem o rüyasına yorum yapmadığınız kardesimiz de baş edememiş belli ki sizin cahil koca koca adamlar ve kadınlarinizla edepsizliğinizle size mutluluklar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir